MAFRA má nového obchodního ředitele

11.1.2016 00:08

Na pozici obchodního ředitele MAFRA, a. s., nastoupil Maroš Varga, který dlouhodobě působil na různých manažerských pozicích ve společnosti  O2. Varga bude mít na starosti regiony a on-line business v rámci placených a neplacených titulů.
„Mediální skupina MAFRA za poslední rok rozšířila a do budoucna se chystá ještě více rozšiřovat své portfolio o několik nových projektů a akvizic, proto posilujeme obchodní management v rámci celé skupiny,“ říká Štěpán Košík, předseda představenstva mediální skupiny MAFRA. 
Dosavadní ředitel obchodního oddělení Jiří Otevřel se posunul na strategickou pozici a bude mít na starosti řízení obchodu portfolia napříč celou mediální skupinou a péči o klíčové zákazníky.
„Maroš Varga je posilou do vedení našeho obchodního týmu, očekáváme, že velkou měrou přispěje k jeho ještě větší profesionalizaci, napomůže s transformací našich obchodních oddělení směrem ke cross mediálním nabídkám a přinese nový pohled na prodej našich produktů,“ říká Jiří Otevřel, ředitel strategie obchodu mediální skupiny MAFRA.