Nová hranice odpornosti pokořena: britský Channel 5 ukazuje zhroucení bývalé manželky Davida Bowieho

Angie Bowie je ve vile Big Brothera. Mimo kameru jí řekli, že David Bowie zemřel, a do televize pak pouštěli, jak ji ostatní uklidňují.

13.1.2016 01:21

(Telegraph) Fanouškům Davida Bowieho se nelíbí přístup televizní stanice Channel 5 – ta měla zneužít smrti Davida Bowieho pro zvýšení ratingů, když v pondělí odvysílala reakci Angie Bowie, která se o smrti svého bývalého manžela dozvěděla několik hodin poté, co všichni ostatní. Bývalá modelka, která se v současné době účastní show Big Brother, se před kamerou zhroutila.

 

 

"Neviděla jsem ho už tolik let, takže nemůžu z toho dělat nějaké velké drama," řekla chvíli poté, co se dozvěděla smutnou zprávu. "Ale cítím, že skončila jedna éra." 66-letou modelku uklidňovali její spolusoutěžící. Režie jí dala na výběr, zda chce v soutěži pokračovat, nebo jestli chce bez jakéhokoliv postihu skončit. Angie Bowie si přála v soutěži zůstat. "Je to velice smutné, Stardust je pryč," uvedla v slzách.

Pro úplnost je třeba dodat, že se bývalí manželé neviděli spoustu let. Minulý týden Angie přiznala, že Davida neviděla skoro 40 let: "Velice se snažím se mu vyhýbat." Angie Bowie se také nezdráhala hovořit o těch nejintimnějších detailech ze soužití s Bowiem, a sám Bowie se o matce svého syna nevyjadřoval nijak pozitivně: "Žít s Angie bylo jako žít s letlampou."

I přesto, že jí producenti soutěže dali vybrat, diváci měli jasno a servítky si nebrali. Na sociálních médiích soutěž i televizní stanici Channel 5 posílala většina diskutujících do horoucích pekel.

 

"Pořád nemůžu uvěřit tomu, že Channel 5 - ano, i Channel 5 - uvedl "Zítra uvádíme: bývalá manželka Davida Bowieho pláče ve zpovědnici po zprávě o jeho smrti."

"Od Channel 5 naprosto degradující a nízké, když vysílají reakci Angie Bowie na zprávu o smrti exmanžela."

"Mám ráda Big Brothera, ale ukazovat Angie Bowie poté, co jí řeknou o Davidově smrti, je absolutně špatně."

 

Mluvčí soutěže uvedl: "Poté, co jsme se dozvěděli velmi smutné zprávy o smrti Davida Bowieho, můžeme nyní potvrdit, že Angie Bowie byla informována mimo kameru. Rozhodla se zůstat v soutěži. Toto rozhodnutí je čistě její, dostala možnost opustit soutěž kdykoliv si to bude přát, pokud si to rozmyslí. Pokud bude potřebovat, poskytneme jí jakoukoliv další pomoc."
 

Podobný obsah