Tajné přístupové kódy Netflixu

Na Netflixu se většinou dostanete pouze k některým žánrům. Pokud chcete ke všem (jsou jich tisíce), potřebujete znát správné kódy.

8.1.2016 17:23

Netflix vám většinou umožní pátrat po určitém titulu, nebo procházet limitovaný počet žánrů, které se vám podle speciálního algoritmu můžou líbit.  Pomocí kódů se dostanete k úplnému seznamu těchto žánrů, z nichž některé jsou velmi extravagantní - například Černé komedie (869), Dramata podle knižní předlohy (4961) nebo Krvavé filmy - gory movies (615).

 

Každý z žánrů má svůj specifický kód, a ten je také identifikačním číslem dané stránky. Pokud budete chtít například černé komedie, zadejte do adresového řádku http://www.netflix.com/browse/genre/869 - právě ta čtyři poslední čísla jsou důležitá, a můžete je měnit za cokoliv jiného.

 

Seznam specifických stránek existuje na mnoha různých webech - samozřejmě, všechny jsou striktně neoficiální. Jeden z takových webů se jmenuje Ogres Crypt, můžete se podívat také na podrobnější seznam nebo můžete zkusit online google tabulku.

 

 

Protože musíte zadávat specifickou stránku, bude tento postup fungovat pouze v prohlížeči. Na Apple TV nebo Playstationu se musíte spokojit s oficiální nabídkou.

Podle webové verze Independent.

Podobný obsah