14.01.2016, 15:02

Prima COOL má nový web

Prima COOL má nový web

FTV Prima spustila počátkem roku novou verzi webových stránek Prima COOL. Kromě informací o seriálech, filmech a pořadech vysílaných na televizní stanici Prima COOL jsou zde i nové rubriky zasvěcené filmovým recenzím, gamingu či originálním videopořadům.

 

 

„Naším cílem je být na českém trhu největším zábavním webem pro mladé, a to právě díky vysoce kvalitnímu a cool obsahu se zaměřením na nové trendy – ať již z oblasti e-sportu nebo fenoménu youtuberů,“ uvedl Daniel Grunt, šéf nových médií FTV Prima.

Nový web Prima COOL nabízí čtenářům články týkající se televizních seriálů, filmů, počítačových her. Na své si přijdou také milovníci automobilů či sportu. Obsah je od ledna rozšířen o novinky z oblasti popkultury, ale nejen se zaměřením na velké zábavní značky a jejich hvězdy, ale i z hlediska životního stylu geeků a fanoušků. Šéfredaktorem webu je Petr Cífka, který má za sebou úspěšné projekty filmového webu MovieZone.cz nebo 1000 věcí, co mě serou. Opírá se o kolektiv autorů v čele se Zdeňkem Princem (ex-šéfredaktor Hrej.cz), Radkem Londinem (ex-šéfredaktor Maxim.cz) a filmovým a seriálovým publicistou Karlem Ryškou.

Nový web klade mnohem větší důraz na původní a originální video obsah. 

 

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.