24.01.2016, 00:15

Týden v médiích: Ransdorf, Blaník, Respekt. A co na to Adolf Hitler?

Týden v médiích: Ransdorf, Blaník, Respekt. A co na to Adolf Hitler?

Umřel Miloslav Ransdorf. Pro někoho zmatený popleta v pokecané košili, pro jiného filosof a komunista „s lidskou tváří“. Pro šéfa kulturní rubriky Respektu Jana H. Vitvara, "laskavého člověka, vynikajícího kuchaře, báječného kamaráda a obětavého partnera" (tak zní jeho charakteristika na webu Respektu), prostě jenom zasranej komouš.

 

 

Což o to, člověk má své názory a přístup k ostatním lidem, to se nedá nic dělat, ale když už si jednou myslím, že mrtvý komunista, dobrý komunista, měl by si za tím člověk stát a ne to mazat a pak v tom trapně šlapat. 

 

 

Oproti přístupu redaktora Respektu se jako pravý kabrňák ukázal Tonda Blaník. 

 

 

Každopádně, satiricky na úmrtí známého komunisty reagoval i internetový lid. Zatím kupodivu nejen vtipně, ale i kultivovaně. 

 

 

 

Obecně se toho ale poslední dobou o internetovém lidu nedá říct nic moc slušného. Stačí se podívat na chytráky, kteří se nachytali na banální vtip, o kterém by si člověk řekl, že se na něj nemůže nachytat nikdo, kdo umí číst, psát a posledních deset ho Josef Fritzl nedržel ve sklepě. 

 

 

Minule se nám na scénu vrátil Adolf Hitler, aby glosoval zrušení facebookové skupiny Islám v České republice nechceme. Tentokrát se dozvěděl novinky o filmu Filipa Renče, na jehož premiéře byl Miloš Zeman, Jakub Horák a spousta odznáčků s runami.

 

 

A borci na konec jsou aktuálně dva – Dva muži v lavoru. Nový druh youtuberů, jejichž názory brzy oslní celý svět. Tentokrát si vzali na pomoc Smartyho. 

 

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.