18.01.2016, 21:13

Realitní portál reality.idnes.cz v novém designu

Druhý nejnavštěvovanější realitní portál Reality.iDNES.cz má novou podobu.

Realitní portál reality.idnes.cz v novém designu

Mediální skupina MAFRA redesignovala jeden ze svých klíčových on-line projektů Reality.iDNES.cz. Druhý nejnavštěvovanější český realitní portál tak po čtyřech letech získává úplně nový vzhled.

 


Nový vzhled portálu vychází ze současného trendu, je jednodušší, přehlednější a umožňuje ještě pohodlnější vyhledávání a prohlížení nemovitostí. Největší proměnou prošla hlavní strana a vyhledávání, ve kterém se dá už přímo na hlavní straně filtrovat a vyhledávat napříč kategoriemi. Nový je také výpis nabídek a detail nemovitosti, kde je hlavním přínosem zvětšení fotografií nemovitostí a zlepšení zobrazování informací o nemovitosti.


„Nový vzhled je výsledkem dlouhodobého testování a vývoje našeho týmu. Věříme, že se naše předpoklady potvrdí a i díky novému vzhledu vzroste návštěvnost a reakce na inzeráty. Náš cíl pro rok 2016 je nárůst o 30 %. Chceme pokračovat ve stejném růstu jako v minulém roce a dotahovat náskok jedničky na trhu,“ říká produktový manažer Lukáš Gajarský.
Reality.iDNES.cz jsou druhým nejnavštěvovanějším katalogem nemovitostí v ČR s návštěvností 280 tisíc RU v měsíčním průměru za rok 2015 dle dat NetMonitoru.

 

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.