27.01.2016, 16:45

NOVA na jaře představí dva nové seriály a zábavnou show Tvoje tvář má známý hlas

NOVA na jaře představí dva nové seriály a zábavnou show Tvoje tvář má známý hlas

TV NOVA dnes na tiskové konferenci představila své jarní programové schéma. Budou v něm dva nové seriály - komediální Na vodě a komediálně dramatický Drazí sousedé. 

 

Ze seriálu Drazí sousedé (Foto: TV NOVA)

 

Zápletka seriálu Drazí sousedé se bude točit kolem třicetimilionového dědictví, které má ale podmínku a to, aby se vnoučata nastěhovala do domu svého zesnulého majetného dědy. Pokud v něm nevydrží rok, získají dědictví dědečkovi sousedé...

V seriálu se objeví Lenka Zahradnická, Tomáš Novotný, Petr Buchta, Štěpán Benoni, Milan Šteindler, Dana Batulková a další. Vysílat se bude každé pondělí a středu. 

 

Ze seriálu Na vodě (Foto TV NOVA)

 

Dlouho očekávaný seriál Na vodě přinese Lukáše Langmajera a Tomáše Kluse a také spoustu atraktivních, hlavně komediálních českých herců. "Chtěla bych vyzdvihnout hlavně výkon Oldřicha Kaisera, který rozhodně stojí za to vidět," řekla na dnešní tiskové konferenci programová ředitelka TV NOVA Alex Ruzek. Seriál odstartuje 7. února a na obrazovkách bude každou neděli večer. 

 

Třetí novinkou pak bude zábavná shov Tvoje tvář má známý hlas. V ní se budou slavné české celebrity převlékat a vystupovat jako slavní zahraniční zpěváci. Třeba Ivu Pazderkovou v první díle čeká vzít na sebe podobu Lady Gaga. 

"Nova dlouho neměla takovou zábavnou show. Nebudou v ní totiž vystupovat neznámí lidé, ale celebrity jako Ivana Chylková, Petr Rychlý, Iva Pazderková či Adam Mišík. Hvězdná bude i porota, ve které usednou Jakub Kohák, Janek Ledecký a Jitka Čvančarová. Moderovat show bude Ondřej Sokol," přiblížila Alex Ruzek. 

 

 

Na konferenci zároveň vyzdvihla loňské úspěchy TV NOVA. "Udrželi jsem pozici leadra trhu ve všech cílových skupinách a na to jsme moc hrdí, protože proti nám stojí těžká konkurence a trh se dost rychle mění. My ale máme 40 procent podíl na trhu jako skupina NOVA a to nás těší," prohlásila programová ředitelka televize. Jedenácti procenty se na podílu na trhu podílí tématické kanály. 

 

Ze seriálu Drazí sousedé (Foto TV NOVA)

 

Ruzek za loňský rok vyzdvihla třeba seriál Policie Modrava, který každý týden sledovaly více než dva miliony diváků. Jeho pokračování se natáčí a objeví se ve schématu příští rok. Pokračovat bude i show MasterChef. "První sezóna nebyla podle našich přestav, ale udělali jsme velké změny a nakonec to dopadlo dobře a dostali jsme se na 27,8 % share," dodala. 

NOVA na jaře přinese i české filmy - třetí Babovřesky, Život je život, Vánoční Kameňák či lovestory Pohádkář. Ze zahraničních to budou John Carter: Mezi dvěma světy, Iron Man 3, Osamělý jezdec, Rivalové či John Wick. 

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.