08.01.2016, 17:23

Tajné přístupové kódy Netflixu

Na Netflixu se většinou dostanete pouze k některým žánrům. Pokud chcete ke všem (jsou jich tisíce), potřebujete znát správné kódy.

Tajné přístupové kódy Netflixu

Netflix vám většinou umožní pátrat po určitém titulu, nebo procházet limitovaný počet žánrů, které se vám podle speciálního algoritmu můžou líbit.  Pomocí kódů se dostanete k úplnému seznamu těchto žánrů, z nichž některé jsou velmi extravagantní - například Černé komedie (869), Dramata podle knižní předlohy (4961) nebo Krvavé filmy - gory movies (615).

 

Každý z žánrů má svůj specifický kód, a ten je také identifikačním číslem dané stránky. Pokud budete chtít například černé komedie, zadejte do adresového řádku http://www.netflix.com/browse/genre/869 - právě ta čtyři poslední čísla jsou důležitá, a můžete je měnit za cokoliv jiného.

 


Seznam specifických stránek existuje na mnoha různých webech - samozřejmě, všechny jsou striktně neoficiální. Jeden z takových webů se jmenuje Ogres Crypt, můžete se podívat také na podrobnější seznam nebo můžete zkusit online google tabulku.

 

 

Protože musíte zadávat specifickou stránku, bude tento postup fungovat pouze v prohlížeči. Na Apple TV nebo Playstationu se musíte spokojit s oficiální nabídkou.

Podle webové verze Independent.

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.