09.01.2017, 15:23

Digitální stanice Regina už se dá naladit i mimo Prahu

Digitální stanice Regina už se dá naladit i mimo Prahu

Momentálně nejposlouchanější digitální stanice Českého rozhlasu Regina DAB Praha vstoupila tento týden do dalšího multiplexu. Signál je kromě Prahy nově dostupný na Příbramsku, v severních a východních Čechách a na některých místech Moravy. 

„Je to další krok, kterým Český rozhlas podporuje digitální vysílání a kterým se snažíme efektivně zpřístupnit náš obsah," uvedl ředitel techniky Českého rozhlasu Karel Zýka. 

„Věřím, že rozšířením pokrytí nejen potěšíme naše současné posluchače, ale zároveň představíme i dalším posluchačům skvělý zvuk a multimediální možnosti, které nabízí digitální vysílání DAB+,“ dodal ředitel stanice Regina DAB Praha Tomáš Pancíř.

 

 

Regina DAB Praha začala vysílat 2. 11. 2015 v experimentálním multiplexu Českých radiokomunikací na kanálu 12C z Žižkovské věže. "Posluchačům nabízí aktuální hudební hity, pražské zpravodajství a publicistiku a také detailní dopravní servis – ten stanice vysílá ráno i během dne každých 15 minut ze studia umístěného přímo v řídící místnosti Dopravního informačního centra Praha," dodává mluvčí Rozhlasu Jiří Hošna. 

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.