09.01.2017, 16:03

iDNES.cz spouští STARLIGU - ze čtenářů udělá trenéry

iDNES.cz spouští STARLIGU - ze čtenářů udělá trenéry

Na sportovních stránkách iDNES.cz startuje nová čtenářská soutěž iDNES.cz STARLIGA. "Ve hře typu fantasy si soutěžící skládají virtuální týmy z reálných hráčů a získávají body podle toho, jak se těmto vybraným sportovcům daří ve skutečných zápasech. Sportovní fanoušci mají nejen možnost vytvořit si vlastní tým snů, ale i vyhrát reálné peníze," přibližuje mluvčí mediálního domu Mafra Silvie Škábová.  

V první fázi se bude soutěžit v jednorázových kolech zaměřených vždy na víkendové zápasy v zahraničních fotbalových ligách, ve druhé polovině února odstartuje dlouhodobá část soutěže s tipováním na zápasy tuzemské ePojištění.cz ligy. Soutěžit se bude o věcné ceny a o finanční kredity do sázkové hry STARLIGA.cz.

„Spojili jsme síly s ambiciózním projektem, který má promyšlený herní nástroj a do tradičních fantasy her přináší zajímavé nové prvky. K tomuto fungujícímu modelu přidáme za iDNES.cz další rozměr: analytické články, statistiky i zábavné doplňkové soutěže,“ říká Naděžda Petrová, šéfredaktorka iDNES.cz.

"Ve speciální příloze na iDNES.cz najdou čtenáři praktické rady, jak být ve hře úspěšní. Své soutěžní sestavy zde budou zveřejňovat fotbaloví redaktoři iDNES.cz i pozvaní hosté: fotbalisté, trenéři a známé osobnosti. Během dlouhodobé části budou ve speciálu na iDNES.cz také podrobné statistické přehledy s bilancí nejlepších soutěžících i přehledné vyhodnocení bodové úspěšnosti jednotlivých fotbalistů," dodává Škábová. 

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.