10.01.2017, 12:43

Respekt: Hazardní král a senátor Valenta ovládl Parlamentní listy

Respekt: Hazardní král a senátor Valenta ovládl Parlamentní listy

"Podíl ve společnosti Our Media jsme skutečně posílili, v současné době se jedná o 70 procent," řekl v rozhovoru pro časopis Respekt senátor a hazardní magnát Ivo Valenta. Ten do vydavatelství kontroverzních Parlamentních listů vstoupil v dubnu 2015 prostřednictvím společnosti WCV World Capital Ventures Cyprus Limited, která je mateřskou společností sázkařského holdingu Synot. 

Our Media nedávno posílila v televizním vysílání. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání na svém předvánočním zasedání vydala souhlas s převodem části obchodního podílu Jana Dudka ve společnosti J.D. Production, která je provozovatelem Regionální televize TVS, na společnost Our Media a.s.. Jedná se o podíl ve výši 30%. Společnost už má podobný podíl v Praha TV.

"Média jsou pro mne pouze investicí," řekl Respektu Valenta. Ten se v posledních měsících objevuje na Parlamentních listech velmi často a vždy v pozitivním světle. Web, na rozdíl od zavedených zvyklostí seriozních mediálních domů, u článků o Valentovi neuvádí informaci, že je jeho majitelem

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.