18.04.2017, 10:56

VLM koupilo 70% podíl ve společnosti Regionální televize CZ

Vydavatelství VLTAVA LABE MEDIA koupilo 70% podíl ve společnosti Regionální televize CZ, která provozuje celoplošný televizní program regionalnitelevize.cz. Dosavadní majitelka firmy Eva Stejskalová zůstává ve firmě jako CEO.

VLM koupilo 70% podíl ve společnosti Regionální televize CZ

"Regionalnitelevize.cz přináší divákům zprávy z politiky, ekonomiky, sportu, kultury atd. z českých, moravských a slezských regionů. Jedná se o jedinou celoplošnou televizi plně zaměřenou na dění v regionech, která zastřešuje nejpočetnější síť regionálních zpravodajských TV studií v České republice. Program regionalnitelevize.cz vysílá na všech platformách - na satelitu, v DVB-T, v kabelových sítích i v IPTV na základě celoplošné televizní licence a jako jediná televize s regionálním obsahem je součástí televizního metrového měření realizovaného ATO," uvedla v dnešní tiskové zprávě Lenka Brandtová ze společnosti VLM. 

Naší vizí je, aby se vydavatelství VLTAVA LABE MEDIA stalo partnerem číslo jedna pro každého, kdo hledá regionální informace nebo chce komunikovat a informovat v regionech. I z tohoto důvodu rozšiřujeme naši nabídku a vstupujeme do regionálních televizí. Regionální televize logicky zapadá do našeho portfolia. Těším se na spolupráci a věřím, že toto spojení pomůže rozvoji i našeho videoobsahu,“ uvedl k transakci Michal Klíma, předseda představenstva a generální ředitel VLTAVA LABE MEDIA.

Společnost Regionální televize CZ je na trhu pět let. Po dokončení transakce plánuje vydavatelství spustit spolupráci s regionálními televizemi nejen po obsahové, ale i po obchodní stránce, předpokládá se i intenzivní spolupráce s krajskými, okresními i místními úřady a samosprávami. Transakce podléhá souhlasu Rady pro rozhlasové a televizní vysílaní.

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.