08.10.2017, 07:32

Týden v médiích: Kdo podráží seniorům hole, je Josef Šenfeld Pedobear a už víte koho budete volit?

Volební horečka stoupá, v jackpotu jsou nejen nahnědlé, ale i pedofilní spoty.

Týden v médiích: Kdo podráží seniorům hole, je Josef Šenfeld Pedobear a už víte koho budete volit?
Zdroj: Josef Šenfeld

Zatímco co si občané naší země lámou hlavu komu z výběru panoptikálních a ještě panoptikálnějších stran v nadcházejících parlamentních volbách hodit svůj hlas, zdivočelé gangy islamistů křižují Česko a podrážejí seniorům hole. Naštěstí jsou tu tací, kteří vzdorují. Blok proti islámu nezklamal a pokračuje ve své nenávistné rétorice, dává voličům na výběr, zdal-li dát peníze našim dětem a seniorům, nebo muslimům a afričanům. Pozor, už číhají!

Zvídavého čtenáře jistě zaujme spot Rozumných z podobného soudku a jeho nápadná stylizace do 80. let. Nejmladší kandidátka v ČR byla bezesporu natočena ve svém přirozeném prostředí - retro je u hipsterů stále cool - jakožto pokus podprahově zaujmout pražskou kavárnu naprosto geniální!

Komiksové stylizace se pro změnu dopustil Josef Šenfeld z KSČM. Nejen, že si na celou taškařici najal nějakého cartoonového mága,  dokonce se rozhodl vytvořit něco, co by na jistých portálech mohli zařadit do kategorie rozpustilé školačky.

Když realisté vyhlásili změnu stylu, možná jste se ptali, co všechno to může znamenat.

Jedno je jasné už teď, dalece to přesahuje hranice naší galaxie. 

Zdroj: G.cz

​​

Nebo jste se chtěli zeptat, co přesně chtěl říct Tomio?

Jestli si u některých klipů marně lámete hlavu, proč a za jakým účelem byly stvořeny, pusťte si pro změnu klip z odvrácené strany internetu, najdete v něm nebývale mnoho smyslu.

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.