13.05.2018, 12:55

Týden v médiích: Sex, drogy a pelmeně

Uplynulý týden se nesl v duchu kladení věnců - kdo nevyšel na Vítkov, ruskou ambasádu nebo alespoň přivítat Noční vlky, jako by nežil. Dnešní díl naší rubriky je proto jedna velká obrázková galerie.

Týden v médiích: Sex, drogy a pelmeně
Zdroj: Bohumil Vrána

Výročí konce 2. světové války otřáslo českými médii a sociálními sítěmi. Vzhledem k sílící ruské propagandě a šíření dezinformací je toto téma čím dál tím ožehavější. Jak moc se smí politik bratříčkovat s Ruskem, aby proti sobě nepoštval internet? A kolik fanoušků se dá bratříčkováním získat? To už posuďte sami. 

Vedle toho, že květen je měsícem obětí komunismu a požární ochrany, je především měsícem lásky, a tak kauza místopředsedy sociální demokracie Jaroslava Foldyny nemohla nikoho překvapit. Když byl přivítat Noční vlky, kontroverzní motorkářský gang s vazbami na Rusko, dostal se do konfliktu s jedním z aktivistů, kteří s jejich příjezdem do Prahy nesouhlasili. Následně to okomentoval tak, že s dotyčným do sebe nebouchli, ale chtěl mu dát jazyk, protože si myslel, že dotyčný je gay. Je moc hezké, že mu chtěl udělat radost...

V neohroženém videu pak dal lidem na sociálních sítích najevo, že se za své vystoupení omlouvat nebude a nezalekne ničeho. Protože on se nedůstojně rozhodně nechoval. Bizarní výrok a video, které účelně vzniklo na cestě z "posu" (na které si poslanec stihl jistě šňupnout něco dobrého), naštěstí nenechalo internet chladným. 

Zdroj: Facebook

​Možná to vše ale byl jen mazaný Foldynův plán jak se přidat k SPD... 

A jedeme dál močálem černým... Pokud jste byli na vážkách, jestli Jaroslav Foldyna v něčem jede, feťák a předseda pirátů Ivan Bartoš v něčem jede určitě. Alespoň to o tom extremistovi tvrdí Tomio Pitomio Okamura, jehož přezdívku v uplynulém týdnu schválil soud a my jen doufáme, že si ji brzo dá na fejsíček.  

A tohle už je prostě jenom legrační.

Kromě potíží s drogami se piráti museli vypořádat i s bouří v talíři s pelmeněma. Dávat rozjuchané selfie z ruské ambasády na internet a myslet si, že to projde, byla doufejme jen školácká nerozvážnost.  

A po pelmeních došlo i na grilování. 

Květen je pro grilovačku jednoduše ideální měsíc. 

Zdroj: Facebook

Internet je někdy kruté a nespravedlivé místo. Ale občas někoho dožene i k sebereflexi!

Na druhou stranu, ruskou ambasádu navštěvuje kdekdo. Tak jakýpak copak.

Zpět ke kladení věnců. Ministryně obrany v demisi Karla Šlechtová velmi dobře ví, jak projevit úctu, a ve spravování účtů na sociálních sítích je vyloženě mocná PR čarodějka. 

Český lid zase ví, co má být součástí pietního věnce od prezidenta republiky. A tak nedostatek nenápadně napravili. 

Zdroj: MediaHub

​Nezbývá než doufat, že boj proti nacismu, fašismu a nedostatku soudnosti padne na úrodnou půdu. Na některých frontách se, zdá se, zadařilo. 

A na závěr přidáváme jednu zmatenou kočičku.

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.