12.02.2017, 10:54

Týden v médiích: Proč Andrej Babiš miluje Václava Moravce? A koho dřív zastřelí Milan Chovanec? Sebe nebo nějakého zas*****o sluníčkáře jako je Pavel Novotný?

Já vím, že ty titulky jsou čím dál tím delší, ale jestli chceme udržet tempo s naším vzorem Parlamentními listy, budou brzy delší než celý článek. Zvykněte si.

Týden v médiích: Proč Andrej Babiš miluje Václava Moravce? A koho dřív zastřelí Milan Chovanec? Sebe nebo nějakého zas*****o sluníčkáře jako je Pavel Novotný?
Zdroj: ČTK/Fotobanka ČTK/Šimková Veronika

Václav Moravec je veřejnoprávní čaroděj, který nějakým mocným kouzlem uhranul české politiky. Jenom čert ví, jestli za to může nějaké vúdu nebo jenom jeho chlapecký pohled plný něhy, ale čeští politikové jsou kvůli němu schopní naprosto všeho. Nejdřív na ministerstvu průmyslu a obchodu kvůli Moravcovi udělají z poradce náměstka, aby se mohl v pořadu prsit. 

A pak mu rovnou ministr financí vyzná lásku. 

Tady tu diskusi najdete případně celou i s opravou Andreje Babiše. Prý nemyslel Moravce, ale jeho pořad. Ale kdo ví, jak to bylo. 

Ministru Mládkovi vůbec teče do bot. Hlavně kvůli vysokým cenám za mobilní data. Teče mu do bot tak strašně, že sáhl k největšímu kroku zoufalců - zaplatil si za 165 tisíc články na Parlamentních listech. To ja takové médium, co bere peníze od každého za nepřiznané PR články, protože nikomu nediktuje, co si má myslet protože mu nikdo nediktuje, co tam mají psát, to dá přece rozum. Rozum přece také dává, že honba za klikanci je dnes důležitější než vlastní důstojnost. No a protože je dnes pro návštěvnost Parlamentních listů starý ostřílený bulvárník s vybroušeným jazýčkem Pavel Novotný něco jako Karel Gott s rakovinou pro prodejnost Blesku, nutí ho čtenářům dnes a denně. Celá ta legrace je postavená na tom vytáčet své čtenáře do ruda, aby Novotnému spílali a sdíleli články s ním pohoršeně na Facebooku. A Pavel Novotný tu hru s Parlamentními listy hraje dokonale: "Zeman s Trumpem dobrý vztah naváže, ale dodávám, že Trumpovi je Česká republika zcela u prdele, Ivana ne-Ivana, ale to taky vašim čtenářům raději neříkejme, jsou to jitrnice, nepobrali by to..." No a hoši z Parlamentních listů pak napíší dalších deset článků plných rozhořčených reakcí a klikance se jenom hrnou. Prostě postmoderní žurnalistika jako vyšitá. A čtenáři Parlamentních listů na to skáčou jak kočka na zbytky v tuňákové konzervě. Není jim pomoci. 

My naštěstí mocného ochránce máme. Je jím náš statečný ministr vnitra Milan Chovanec, který zvládne ty tisíce sadistických uprchlíků skrývajících se nejspíš někde v Bruntále, i případnou zombie apokalypsu. 

Nebo to byla jenom fotka z castingu na nového Vinnetoua? V téhle zemi člověk nikdy neví. 

Jeden taky neví, jestli tohle není nějaký vtípek. Komunisti bojují za svobodu slova? To jako vážně? Teď už jenom, aby hoši z Parlamentních listů začali přispívat na uprchlíky. 

Největší haló bylo ale kolem nového dílu Ano, šéfe! Už tam vystupovaly kdejaké podivnosti, tahle se určitě zařadí mezi tři největší. 

Dohru to mělo všechno, samozřejmě, na Facebooku. Na Primě se totiž rozhodli, že facebookový profil pořadu bude spravovat marketingový génius.

Z toho všeho má člověk chuť dát si tenhle čaj na zhebnutí. 

Pojďme se raději uklidnit touhle geniální reklamou na nové vydání časopisu Vesmír. 

A pravidelnou dávkou Donalda Trumpa. 

via GIPHY

via GIPHY

A máme tu borce na konec. Jsou to tihle. Bezkonkurenčně. 

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.