14.03.2017, 12:06

Ukrajinské zombie útočí, lidé chodí po obloze a NASA přiznala existenci mimozemšťanů! - Top 10 článků z alternativní mediální scény v únoru

Pravidelný výběr toho nejzábavnějšího čtení z alternativní žurnalistiky na českém webu.

Ukrajinské zombie útočí, lidé chodí po obloze a NASA přiznala existenci mimozemšťanů! - Top 10 článků z alternativní mediální scény v únoru
Zdroj: Bohumil Vrána

Alternativní média přináší alternativní informace i realitu, hlavně však alternativní žurnalistiku. Přinášíme přehled toho nejzábavnějšího, co alternativní mediální scéna přinesla v únoru. Pohodlně se usaďte, vezměte hlavu do dlaní a bavte se. 

1. Dobře, Ježíš byl vážně pěkně ostrý chlápek, co chodil po vodě, jenže dneska jsou lidé, co chodí po oblacích. Vážně. Alespoň nás o tom informuje třeba alternativní web AC24.cz. Mimochodem, ten chlapík, co ty fotky vyfotil opravdu existuje a stal se hvězdou zahraničního i českého bulváru. Ten ale dodal i poměrně jednoduché vysvětlení obrázků. Ne tak alternativní žurnalisté z AC24.cz. 

MUŽ Z LETADLA VYFOTOGRAFOVAL ZÁHADNÉ „POSTAVY“, KTERÉ „KRÁČELY“ PO OBLACÍCH

A tady se můžete na všechno podívat. 

2. Tuhle zprávu asi jen tak něco nepřekoná. Je to bomba, naprostá alternativní bomba. Pochází z propagandistického webu placeného ruskou vládou a je to tak dokonalé, že to musíte přečíst pětkrát, abyste uvěřili, že ti lidé to myslí opravdu vážně: "Mohli jste do něj vystřílet celý zásobník a on šel dál. Jdou do útoku, aniž by se kryli. Zabiješ ho, a on jde dál. Střílíš na něj, a on po výstřelu padá, hned zase ale vstane, a jde dál. Dokud ho nestřelíš do hlavy nebo do srdce. Když má vestu, pak to jde se srdcem těžko. Někdo se může zvednout i bez hlavy a pokračovat v cestě," řekl představitel DLR.

V DLR hovořili o ukrajinských zombie bojujících po výstřelu do hlavy

3. Pedofil tady, pedofil tam, všude kam se podívám. Takové by mohlo být motto alternativních webů. Pedofilní spiknutí najdete všude. Třeba v každém supermarketu. Takže pozor, co když každý, kdo má rád nanuky od Algidy, je pedofil? 

Matka našla na hračce své dcery zvláštní znak. Je to tajný symbol pedofilů, potvrzují organizace, které se problematikou zabývají

4. "Falešný mainstream nezajímá pravda, ale šíření globalistické agendy. U nás hledáme odpovědi, ne konformitu!" hlásá web Aeronet (a prosí čtenáře o peníze na provoz). Pravda, samozřejmě, byla, že:

Nad Evropou se valí radioaktivní mrak pocházející zřejmě z podivné exploze ve francouzské jaderné elektrárně. Vlády mlčí, Francie se snaží bagatelizovat celý incident slovy o neškodnosti radionuklidů a my doporučujeme nakoupit okamžitě jódové tablety a dozimetry!

Pak tady máme vysvětlení falešného mainstreamu, který šíří globalistickou agendu. Říká se tomu rozum, fakta a poctivá žurnalistika. 

5. Když už jsme u těch mott, web tadesco.cz, který patří mezi okrajové ezoterické blogísky, má taky jedno hezké. Píše se v něm mimo jiné, že "Pravda je krutá a bolí, ale je osvobozující". Jedna z jeho osvobozujících zpráv je, jak už tak u českých alternativních webů bývá, přeložena ze světa a přináší fascinující zprávu:

NASA potvrzuje, že je v kontaktu s mimozemskými rasami a pouze se o tom „zapomněla“ zmínit

Web se zase zapomněl zmínit, že podobně jako mnoho alternativních médií naletěl obyčejnému vtípku. Ale je skvělý. Mrkněte na to. 

6. "Jaké šílené maniakální mozky mohly vymyslet biologickou zbraň v podobě virů H5 ptačí chřipky? Zpráva uvádí, že jde o frakce amerických globalistů, jejichž hlavním vědeckým vůdcem je Bill Gates. Ten se po nástupu Obamy do funkce v roce 2009 stal halasným aktivistou za kontrolu lidské populace pomocí vakcín, a jeho vakcinační zločiny k dosažení tohoto cíle způsobily způsobily paralýzu či úmrtí 47 000 lidí v Indii. Tento aktivista nyní vyvinul i dálkově ovládaný antikoncepční mikročip, který tato globalistická monstra chtějí implantovat všem mladým ženám na světě..." Co slovo, to perla. Prostě náš oblíbený OrgoNet v nejlepší kondici. Čtěte a bděte. Jdou po nás. 

Světem se šíří zbraň v podobě viru ptačí chřipky. Bill Gates varuje, že může zemřít až 30 miliónů lidí.

7. Alternativní žurnalistika je lákavá. Natolik lákavá, že se občas objeví i na webech, které se jinak snaží moc alternativní nebýt. Tak třeba takové Šafrovo Forum24.cz v únoru předvedlo kousek, za který by se nemusel stydět ani Protiproud. A ten titulek, to je prostě pecka. "Putin podle svědků běhal s nožem po domě, vyděsil příbuzné". To si čtenář hned pomyslí, že v Kremlu mají po nocích docela srandu. Po několika řádcích textu ale začnete chápat, že tady něco nehraje. Jednalo se totiž o chlapce se stejným příjmením.


Putin podle svědků běhal s nožem po domě, vyděsil příbuzné

8. Prezident Miloš Zeman už de facto není vrchním velitelem českých ozbrojených sil. Pentagon horečně stahuje techniku z Polska do zemí, které by se mohly chtít uchýlit pod ochranu Bundeswehru a Berlína! Transformace AČR do struktur německé „evropské“ armády začala přímo uvnitř NATO i přes odpor USA! 

Tohle téma v různých obměnách jel nejen Aeronet, ale i Parlamentní listy. Prostě, děs a hrůza, česká armáda bude pod velením Německa! Vítr, jako obvykle, foukal z východu. A to tak mocně, že se do dementování dementních zpráv, muselo pustit i ministerstvo obrany. 

9. Američtí vědci jsou sice terno, ale nejlepší jsou stejně ruští vědci, jak ví každý redaktor alternativních médií. Ve snaze vysvětlit jevy jako intuice, léčení na dálku, jasnovidnost nebo neobvyklé světelné aury přišel tým ruského vědce Pjotra Gargajeva na to, že lidská DNA lze přeprogramovat. A co víc, stačí k tomu pouhá slova: "Esoteričtí a spirituální učitelé odedávna věděli, že tělo je programovatelné slovy a myšlenkami. Nyní je to však vědecky ověřené a zdůvodněné. Samozřejmě, že frekvence musí být správná. A to je také důvodem, proč ne každý je v tomto programování stejně úspěšný. Je nezbytné, aby jedinec pracoval na svých vnitřních procesech vývoje, aby mohl dosáhnout až k vědomé komunikaci s DNA. Ruští vědci však vyvíjejí metodu, která nebude na těchto faktorech záviset a bude vždy funkční za předpokladu použití správné frekvence."

POTVRZENO: Ruští vědci dokázali, že DNA lze přeprogramovat slovy a frekvencemi

10. Tohle není jen tak ledajaký rozhovor, ale superrozhovor přímo pro alternativní televizi. Byl totiž veden s mluvčí galaktické rady. Zatím se ale pořád zaučuje. Galaktická rada je taková Evropská unie, která ale sídlí ve vesmíru.  A dohlíží na nás. Duchovně vyspělejší bytosti jejich přítomnost dokonce dokáží vycítit.  

A na závěr si jako bonus dáme jedno odhalení. Pokud se stavby staví kolmo k povrchu, což je asi pravda, tak by kvůli zakřivení země měly být nahoře větší, než dole u základů, no ne? Jde o důkaz toho, že země je ve skutečnosti placatá.

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.