12.04.2017, 22:11

Uvnitř naší planety žije vyspělá civilizace! Satan stvořil EU a Homosexuálně-islamistická propaganda v ČT - Top 10 článků z alternativních médií: Nejzábavnější čtení z alternativní žurnalistiky na českém webu v březnu

Pravidelný výběr toho nejzábavnějšího čtení z alternativní žurnalistiky na českém internetu.

Uvnitř naší planety žije vyspělá civilizace! Satan stvořil EU a Homosexuálně-islamistická propaganda v ČT  - Top 10 článků z alternativních médií: Nejzábavnější čtení z alternativní žurnalistiky na českém webu v březnu
Zdroj: Bohumil Vrána

Alternativní média přináší alternativní informace i realitu, hlavně však alternativní žurnalistiku. Přinášíme přehled toho nejzábavnějšího, co alternativní mediální scéna přinesla v březnu. Pohodlně se usaďte, vezměte hlavu do dlaní a bavte se. 

1. Tuším, že to byl už Švejk, kdo vysvětloval, že v Zemi je ještě jedna Země, akorát větší. No, tohle je něco podobného. Když čtete alternativní média, zjistíte, že Země je buď placatá, nebo dutá, rozhodně není taková, jak nám zkorumpované školství od dětských let vtlouká do hlav. Na severním pólu je obrovský otvor, což je vstup do dutozemě, kde sídlí další, nesmírně vyspělá civilizace. Ta má i své vlastní slunce. Nevěříte, vy ovce? Přesvědčete se samy!

Je uvnitř Země další slunce a vyspělá civilizace?

2. Jedna věc v nás vyvolává podezření na existenci ďábelských sil, které se podle všeho koncentrují na Pražském hradě a soustředí se na osobnosti v okruhu českých prezidentů. Nejvíc kletbu patrně schytal Petr Hájek, který kolem sebe soustředil fascinující skupinu autorů píšících na jeho web Protiproud a navíc pro nás na internetu vyhledává ty nejšťavnatější kousky a překlápí je na svůj web. Díla takových autorů jsou investigativní tak, že by se měla vyučovat na vysokých školách. Věděli jste třeba, že EU je patrně dílem samotného ďábla? Jo, tohle by ti nýmandi z Mf DNES jen těžko odhalili. 

Evropská unie: Reálné dílo satana? Symboly mluví samy za sebe. Kennedy nebezpečí předpověděl. Magická číslovka 11. Příliš mnoho souvislostí popírá náhodu. Nová Babylonská věž přináší zkázu

3. "Určitě neuškodí udělat si zbrojní průkaz a pořídit nějakou zbraň a přihlásit se do kurzu sebeobrany, první pomoci a podobně. Připravujte se po všech stránkách fyzicky, mentálně a udržujte dobrou náladu a veselou mysl. Hlavně nezapomínejte, že tohle je naše země a máme povinnost ji předat našim dětem v pořádku a prosperující," nabádá web Lajkit.cz, který je zdrojem neuvěřitelných informací. V následujícím článku se třeba dozvíte, že do vašich domů vtrhne milion emigrantů a vy je z domu nebudete moci vystrnadit. Se s tím smiřte. Nebo se ozbrojte. 

Soud rozhodl, že když se vám někdo vloupá do domu a usadí se tam, nesmíte ho vyhodit. EU má prý pro ČR naplánováno milion migrantů4. Hoši z Aeronetu mají ve věcech jasno: "Cílem Evropské unie je vznik IV. Říše pod vedením Německa! Alternativní zpravodajství je posledním pilířem svobody v Evropě." To je alespoň úvod jejich sloganu, kterým čtenáře žádají o podporu. Poskytují totiž kvalitní zpravodajství. Například tento článek je naprosto geniální. ČT vydala zprávu (jako mnoho jiných webů), o zjištěních jakéhosi vědce, který tvrdí, že modlit se jako muslim pětkrát denně je dobré na bolavá záda. No, žádná věda, spíš takový vtípek, protože dělat jakékoliv cviky (a muslimské modlení je taková obsedantní rozcvička) je dobré na záda. No a to je asi tak všechno. Ale v Aeronetu vidí dál. Vědí, co tím chtěla ve skutečnosti zaprodaná ČT říci:

Česká televize radí: Modlitba k Alláhovi na koberci je medicínou na bolavá záda a obezitu. Konvertujte k islámu, je to zdraví prospěšné!

5. Na webu NWOO.org mají o ČT také jasno. Naprosto brilantní recenzi tam předvedli na seriál Četníci z Luhačovic. To jste nevěděli, že je to cílená propaganda, co holenkové? 

"Též skrze celý seriál nám je vštěpováno jaké jsou Češi udavačské svině a v neposlední řadě, že Češky a Slovenky jsou jen rádodajky. Poslední díl to již byly odhozeny veškeré zábrany a propaganda homosexualismu jela na plný výkon, když nový kolega strážmistr nepokrytě vyjel po homosexuálně orientovaném kadetovi. ČT opět nezklamala jakožto propagandistická žumpa NWO," vysvětluje autor. Gratulujeme a litujeme zároveň. Musí být smutný život vidět za vším židohomosexuální spiknutí. 

Četníci z Luhačovic – další propaganda z dílny České televize

6. Tenhle článek je naprostá pecka. Dozvíte se v něm, že ve Vatikánu vládne antikrist, což se mimo jiné projevuje i v Brně. Něco nám říká, že tento text se zařadí do zlatého fondu české alternativní žurnalistiky. 

Národní divadlo v Brně propaguje satanismus, růžová socha Bafometa se ztopořeným penisem láká na novou multikulti propagandistickou inscenaci, rodiče dětem zakazují vstup do divadel! Proč potichu mizí z Vatikánu kříže?

7. Alternativní žurnalistika má několik jednoduchých postupů. Jedním z nich je vzít nějaké téma, vyhnat ho ad absurdum a pak dát do titulku ten absurdní myšlenkový konstrukt jako jasnou věc. Postupuje tak pravidelně třeba Eportál (z rodiny Parlamentních listů). Tak třeba si představte, že by vláda rozhodla dát každému hladovému mongolskému dítěti koblihu. Alternativní žurnalista na svůj blogísek napíše, že brzy již vláda všechny naše koblihy ukradne a dá je Mongolům a na Eportálu z toho pak vyjde článek "Šok! Vláda znárodní koblihy a dáte je hádejte komu?!!" No a podle tohoto postupu vznikl třeba tento článek. 

Chtějí zakázat zbraně armádě!

8. Dlouho jsme v našem výběru trestuhodně opomíjeli videozpravodajství České nezávislé televize. Tak to nyní napravujeme dvěma krásnými kousky. 

9. Ten výběr témat, moderátor jak z osmdesátých let a neustále naléhavý tón. Člověk se pak nediví, že pravidelní diváci mají touhu koupit si samopal, protože očekávají každým dnem občanskou válku. 

10. A protože jsou Velikonoce, na závěr si dáme našeho oblíbeného katolického kazatele Petra Hájka z Protiproudu. Odvrátí se od nás Bůh? 

Fatální rok 2017 po první čtvrtině: Hra o prezidenty ve druhé fázi. Juncker chce rozpad USA. Pražská kavárna hlásí: Český Trump je Drahouš! Bažiny krvácejí a touží po válce. Odvrátí se od nás Pán Bůh?

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.