16.04.2017, 14:48

Týden v médiích: Trump už je zase lump. A víte kolikrát dohrál Chuck Norris Modrou velrybu?

Alternativní mediální scéna už zase nenávidí amerického prezidenta. Svět se vrátil do starých kolejí.

Týden v médiích: Trump už je zase lump. A víte kolikrát dohrál Chuck Norris Modrou velrybu?
Zdroj: ČTK/ZUMA/Dan Wozniak

Deník Blesk oslavil 25 let existence. My mu za Týden v médiích přejeme všechno nejlepší. Bez ironie. Lídr bulvárního trhu si za tu dobu získal své zasloužené místo na slunci a bulvární žurnalistiku dělá poctivě a v mezích (hodně velkých), které můžeme směle označit jako seriozní. Takže happy brzděj!

Občas nám ale ty meze některý z autorů Blesku překročí. Jako třeba autor tohoto článku týkajícího se tzv. Modré velryby, ve kterém nám tvrdí, že hra má na svědomí přes 150 dětí. 

Umíme si to vysvětlit jedině tak, že se přejedl toho narozeninového dortíku a začal nám halucinovat z přemíry cukru. Takže, ty pako, až si dáš žaludek dohromady, nauč se googlovat a přestaň plašit rodiče teenagerů. Věci se totiž mají o dost jinak

Přemíra cukru patrně může i za tenhle billboard. 

Vraťme se ale ještě k Modré velrybě. Víte, že Chuck Norris už ji hrál? Zatím ji dohrál pětkrát a pokaždé přinutil organizátora k sebevraždě. 

Jinak je to ale všechno jinak. Modrá velryba není žádná hra, ale skutečný tvor, který má své drsné metody. 

A nebo je to všechno ještě jinak? 

Jak víte, poměrně často se věnujeme fenoménu alternativních médiích. Jsou pro nás zdrojem velké inspirace. V posledních měsících zažívala alternativní média až orgastické stavy spojené s americkým prezidentem Trumpem. Viděla v něm ničitele Nového světového řádu, muže, který zastaví chemtrails, a hlavně člověka, co si řekne své ano s Vladimírem Putinem, zachráncem svobodného světa. No, dneska už je americký prezident zase za parchanta a otroka válečných štváčů z Wall Street. Pomocí obrázků z kontrarevolučního webu proroka Petra Hájka Protiproud (z rodiny Parlamentních listů) si ukažme časovou osu vztahu alternativních médií k Trumpovi. 

Pojďme si dát něco na uklidněnou, když jsou ty svátky. Třeba reklamu na hamburgery Carl’s Jr, kterou zakázali na Novém Zélandu. 

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.