18.06.2017, 16:15

Týden v médiích: Předvolební internet šílí a porce politického porna navíc

Ženy a bouchačky, tancující socani, nová hymna okamurovců - nemůžete vlézt na internet, aniž by na vás nedýchlo předvolební šílenství.

Týden v médiích: Předvolební internet šílí a porce politického porna navíc

Volby do Poslanecké sněmovny sice budou až v říjnu, ale politika a předvolební agitace už na nás útočí ze všech stran. Nejhorší je, že zatím politici předvádí naprosto neuvěřitelné kousky. Pomiňme předsedu Senátu, který se rozhodl poslat část živnostníků do výroby, sociální demokraté takové věci občas dělají bez ohledu na blížící se volby, větší trapas si ve skutečnosti strana trhla, když se začala na Facebooku prezentovat jako banda rozjuchaných padesátníků, co vyrazila na nějaký letní festival a přehnali to s pivem. 

Go, Česani go! Teda vlastně asi ne, protože jednak je to trapné, dětinské a navíc je obrázek vytvořen z ukradené fotografie. 

Přitom stačilo oprášit fotky z předchozího juchání s Michalem Davidem a všechno by bylo v pořádku. Jen by tedy bylo potřeba nahradit pár hlav, ale to jde s dnešní technologie snadno, ne? 

Facebook v závěru týdne také žil socanskými předvolebními sliby. Tentokrát nám totiž opravu naložili vrchovatou porci. Z legrácek na toto téma vybíráme tu nejlepší. 

Svůj trapas si na Facebooku trhla i TOP 09. Naprosto geniální věc. Správce facebookových stránek strany na Praze 6 nahrál špatnou fotografii a když se lidé, co měli být na fotce, ozvali, že to nejsou oni, sprdl je na tři doby, že propozice praví, že jsou a ať jdou do háje

V ODS zase patrně vsadili na psychické vydírání. Jak jinak si vysvětlit tuhle fotku? To jako, že když nedostanou alespoň deset procent, tak z té střechy skočí? 

Největší úspěch zatím zaznamenala tato stylizovaná fotografie lídra ODS v Praze Jany Černochové. 

Dokonce se k ní vyjádřila i módní guru Blesku Františka

Každopádně máme pro ODS tip. Až budete dělat předvolební klip, okopírujte tohle.

Nebo tohle:

A na závěr si dáme zlatý hřeb toho všeho. Hit všech předvolebních hitů. 

Mazec, co? Každopádně, pokud jste vydrželi až sem, pusťte si za odměnu trailer na pornografické zpracování tématu brexitu. 

Hezkou neděli všem!

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.