27.06.2017, 22:20

Kulturní prostituti, pseudocelebrity a Satanův velvyslanec je tady - Top 10 článků z alternativních médií: Nejzábavnější čtení z alternativní žurnalistiky na českém webu v květnu

Pravidelný výběr toho nejzábavnějšího čtení z alternativní žurnalistiky na českém internetu.

Kulturní prostituti, pseudocelebrity a Satanův velvyslanec je tady - Top 10 článků z alternativních médií: Nejzábavnější čtení z alternativní žurnalistiky na českém webu v květnu
Zdroj: Bohumil Vrána

Alternativní média přináší alternativní informace i realitu, hlavně však alternativní žurnalistiku. Přinášíme přehled toho nejzábavnějšího, co alternativní mediální scéna přinesla v květnu. Pohodlně se usaďte, vezměte hlavu do dlaní a bavte se. 

1. Paranoia je zlá. U alternativních novinářů je to ale důležitá součást výbavy. Bez toho by to nešlo. No a tak, když pivovarnický gigant Heineken vypustí do světa nějaké ty reklamní nadšené bláboly o přátelství, lásce a světě bez bariér, kde všichni v lásce pijí pivo nebo tak nějak, hned je jasné, že je za ním něco víc, nějaká ta multikulti propaganda. 

Heineken v nové kampani propaguje svět bez hranic

2. Kulturní prostituti. Tenhle termín si zapamatujte, nejspíš se s ním budeme setkávat častěji. Nejspíš jde o každého člověka, co fušuje do kultury a nevidí svět stejně jako konspirační nebo alternativní weby. Mimochodem, pseudocelebrita je každá celebrita, co nevidí svět jako alternativní novináři, všimli jste si? 

Pavel Novotný. Magda Vášáryová. Dominik Feri. Vojta Dyk. George Soros rozjel v ČR kampaň, abyste byli hodní na uprchlíky

3. "Klimateroristé čili geoinženýři v těchto dnech svými manipulacemi stále ještě udržují ve střední Evropě velmi chladné počasí. Dnes ráno na většině území více či méně mrzlo. Možná jsou tyto ochlazovací aktivity experimentem šílených vědců na téma "co snese vegetace", možná je to vědomá snaha poškodit úrodu..." Náš oblíbený OrgoNet v plné síle. 

Uměle řízené mimořádně chladné počasí současných dní

4. Jedna dvě, Satan jde, Satan si jde do Elysejského paláce nebo tak nějak. 

Macron: Satanův velvyslanec v Elysejském paláci? Temný kmotr prezidenta globalisty. Z Bilderbergu šup na ministerstvo! Rodit lidi by měla zvířata. Šedesátníci na smetiště? Zvrhlost elit překračuje známé meze

5. Mimochodem, na Protiproudu jsou Satanem vážně posedlí. Vidí ho všude. A posedlí jsou i současným papežem, tím odpadlíkem, který chce církev odvést od pravého katolicismu. 

Nevěřící papež ve Fatimě: Poselství Matky Boží pošlapáno. František má opět formu. Nevyrovnaný účet s Pannou Marií? Na cestě subjektivismu a pohrdání. V čem spočívá konečný střet s královstvím satana?

6. Jedenácté září je alternativní modla. Články, točící se okolo tohoto tématu, neustávají. Jejich častým znakem je, že nemají ani hlavu, ani patu. Jde o surrealistický proud myšlenek. Ale zase se třeba dozvíte takové perly jako: "A současně jsem i přemýšlel, jestli byl Bush skutečně součástí toho (v což mnozí důvodně věří), že 11. září byla práce tajných služeb pod taktovkou Dicka Cheneyho, Izraele a neokonzervativců ovládajících vysoké vládní posty ve Spojených státech."

Věděl Bush o podvodu 11. září? Proč prezidenti USA začínají ve stáří malovat?

7. Co by byla alternativní média bez článků o tajných společnostech řídících svět? Je to sice pořád to samé dokola, ale autoři to milují, čtenáři to milují a my vlastně taky. 

POZNEJTE DESET KLÍČOVÝCH SPOLEČNOSTÍ NOVÉHO SVĚTOVÉHO ŘÁDU ŘÍDÍCÍ SVĚT

8. Máte rádi Trumpa? Tak to byste se měli začít třást o jeho život: „Probíhá velice REÁLNÉ spiknutí za svržení Trumpa vedené politickým establishmentem za pomoci mainstreamového tisku. To prostě není žádná spekulace – je to reálná pravda.“

MARTIN ARMSTRONG VARUJE: „SPIKNUTÍ ZA SVRŽENÍ TRUMPA JE VELICE REÁLNÉ!“

9. Pseudocelebrity už jsme tu měli, tak ještě přidáme pseudopátera a pseudointelektuála. Mimochodem, dalším typickým znakem alternativní novinařiny a publicistiky je vylévání hnoje na kohokoliv, kdo nesdílí jejich pohled na svět. Užijte si to.

To hochštapler Halík likviduje novináře i akademiky


10. A na závěr naše oblíbená Česká nezávislá televize. Těšíte se, až Spravedlnost, Řád a Dobro ovládnou ČT a všechny pořady budou vypadat takhle? 

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.