05.10.2017, 17:14

Portál Finance.cz má novou podobu

Divize Online vydavatelství Mladá fronta spustila novou podobu portálu Finance.cz.

Portál Finance.cz má novou podobu

"Plánovaný relaunch, nový design a struktura byly změněny na základě současných požadavků uživatelů, kteří preferují moderní, plně responzivní layout, velmi podrobné články a recenze a aktivní diskusní fórum s odborníky. Nový portál Finance.cz je rychlejší a přehlednější," uvádí Pavlína Míčová z vydavatelství Mladá fronta. 

Zcela nová podoba portálu Finance.cz je použitelná a přizpůsobená všem druhům zařízení (desktop, tablet, mobil). Portál Finance.cz se zabývá především tématy, jako je finanční investování, poradenství a prodej. Nabízí svým uživatelům mnoho praktických článků, kalkulátorů, řadu srovnání finančních produktů i dat ze světových burz a množství dalších užitečných aplikací, jako jsou návody, formuláře a kalkulačky, které návštěvníkům pomohou orientovat se ve světě financí. Rubrika Poradna nabízí uživatelům různá témata týkající se osobních i firemních financí: daní, mezd, účetnictví, důchodů, finančních produktů z oblasti investic, pojištění, bydlení či spoření, a také na různé právní záležitosti. Dotazy uživatelů zdarma zodpovídají právníci, daňoví a účetní poradci a u finančních produktů redaktoři portálu Finance.cz.

„Finance.cz bude pohánět zcela nový, interně vyvíjený content management systém, bez něhož by nebylo možné výše zmíněné responzivity dosáhnout. Nové CMS, responzivitu i design webu bude mít i náš sesterský portál Finance.sk. V rámci obsahových věcí jsme se zaměřili na rozvíjení naší poradny, rozšíření počtu témat, na která se mohou uživatelé dotazovat, zvýšení limitu počtu dotazů, které je možno denně položit. Dále spouštíme řadu nových kalkulaček, které uživatelům pomohu řešit různou problematiku spojenou s finanční oblastí. Namátkou kalkulačka, která srovná příjem zaměstnance a OSVČ,“ řekl Erik Dvořák, ředitel divize Online, vydavatelství Mladá fronta a. s.

Redakci portálu Finance.cz personálně posílili dva noví zkušení redaktoři – Michal Bureš a Lucie Mečířová.

V březnu 2017 portál Finance.cz překonal poprvé v historii milion reálných uživatelů za měsíc a zaznamenal tak meziroční růst návštěvnosti o více než 60 % (zdroj: NetMonitor). Balíček ekonomických webů Finance.cz a Euro.cz patří s průměrnou návštěvností 1,5 mil. reálných uživatelů k největším v segmentu ekonomika a finance.

Zdroj: Mladá fronta a.s.

Více informací naleznete zde: www.finance.cz

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.