13.02.2018, 10:27

T-Mobile nabízí na prodejnách zimní tour ve virtuální realitě

Skoky na lyžích, role hokejového brankáře nebo tradiční koulovačka. Tři různá prostředí a role si ve virtuální realitě mohou vyzkoušet zájemci, kteří navštíví v průběhu olympijských her vybrané prodejny T-Mobile.

T-Mobile nabízí na prodejnách zimní tour ve virtuální realitě
Zdroj: T-Mobile

VR Tour 2018 navazuje na předchozí akce na prodejnách T-Mobile, ve kterých hrála klíčovou roli virtuální realita, píše v tiskové zprávě Tomáš Leixner z T-Mobile, který je oficiálním partnerem Českého olympijského týmu. Zájemci si nyní mohou vyzkoušet typicky zimní aktivity – zažít pocity skokanů na lyžích, když se rozjedou ze skokanské věže a odrazí se do volného prostoru, dramatické okamžiky hokejového finále v roli brankáře čelícímu nájezdům anebo souboj v koulovačce ve virtuální aréně pro dva.

VR Tour 2018 má za sebou zastávku v pražském OC Chodov, představí se ještě v hradeckém OC Futurum a AVION Shopping park v Ostravě. Další VR instalaci si mohou zájemci vyzkoušet v rámci Olympijských festivalů v Brně a v Ostravě, kde je pro ně připravena virtuální jízda skutečným ledovým korytem, v němž se na olympiádě v Jižní Koreje bojuje o medaile.

Zdroj: T-Mobile

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.