16.05.2018, 13:28

Marta Kubišová si poprvé zahrála v reklamě - propaguje realitní kancelář

Marta Kubišová poprvé vystupuje v televizní reklamě. Její tvář získala realitní agentura.

Marta Kubišová si poprvé zahrála v reklamě - propaguje realitní kancelář
Zdroj: Facebook

Zpěvačka Marta Kubišová si poprvé zahrála v televizní reklamě, ve spotu propaguje realitní kancelář ENERGON reality, informovala o tom společnost ENERGON ve své dnešní tiskové zprávě. 

„Nabídek na reklamu jsem měla spoustu, ale vždy jsem s díky zdvořile odmítala. Dostala jsem třeba nabídku na reklamu na sýr, kde jsem měla zpívat: ,Ať sýr dál zůstává s touto krajinou...‘ To jsem prostě nemohla udělat. Tato reklama byla však pro společnost a člověka, který významně podpořil mé poslední turné Marta Naposledy. Proto jsem se rozhodla vyhovět a reklamu jsem natočila. Agentura VDN Promo vymyslela scénář, který se mi zamlouval a nepřišel mi reklamně kýčovitý. Navíc jsem si zahrála s krásným pejskem Merlinem, který byl během natáčení moc hodný a trpělivý,“ popisuje Marta Kubišová své čerstvé zážitky s reklamní branží.

„Reklamní spot byl točen v listopadu loňského roku na Dobříši, jako součást partnerského plnění posledního turné Marty. Pečlivě jsme zvažovali s čím se může jako zpěvačka s tak vysokým kreditem spojit a s čím ne, protože těch nabídek na účinkování v různých kampaních má opravdu spousty. Myslím, že výsledek je povedený a zcela v souladu s tím, jak se Marta Kubišová celý život profiluje,“ popisuje Petr Větrovský z agentury VDN Promo, která reklamu realizovala a s Martou Kubišovou exkluzivně spolupracuje.

Ačkoliv zmiňované poslední turné Marty Kubišové bylo označováno za opravdu závěrečné v její kariéře, tak se slavná zpěvačka nakonec rozhodla na pódia ještě vrátit. Učiní tak při příležitosti koncertu Příběh hudby, který je oslavou sta let naší republiky. Tato akce se uskuteční 30.9. 2018 v Obecním domě v Praze.

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.