14.08.2015, 18:00

Pavel Šafr se vrátil, za včerejší zkrat mohlo horko a deprese

Dobrovolný exil z veřejného života netrval ani 24 hodin.

Pavel Šafr se vrátil, za včerejší zkrat mohlo horko a deprese

"Podlehl jsem unáhlenému a zbrklému řešení situace," přiznává Šafr ve veřejné omluvě na serveru Svobodné Forum. "Bylo nesnesitelné vedro a já jsem právě prožíval nepříjemnou depresi." Pak si ho ale vzalo pár přátel "do práce" a vysvětlili mu, že se jedná o hysterii, kapitulanství a také špatný signál směrem ke sponzorům.

Nesplnila se tak předpověd Jindřicha Šídla, který návrat odhadnul již na včerejší večer - nicméně vrátil se. "To ste si s ním domluvil, abyste zvýšil svůj analytický kredit, ne?" zněl jeden z dotazů pod Šídlovým facebookovým statusem. "Spíš ho znám již 20 let," reagoval známý komentátor.

Splnila se ale jedna z předpovědí Mediahubu, že se Pavel Šafr vrátí na stránky Svobodného Fora (další tipy byly VLP, střídání prezidentova mluvčího Ovčáčka a koupě vinice v Toskánsku). "Je to prostě silnější než on. Odpočine si, a bude ještě drsnějším hlídacím psem než předtím," uvedli jsme v minulém článku.

Přejeme Pavlovi hodně štěstí, a také pevné nervy - až bude potenciálním investorům do projektu Svobodného Fora vysvětlovat stabilitu projektu, bude je potřebovat (případně až se ho zeptají nato, proč o svých minulých zaměstnavatelích mluví takřka zásadně v negativním slova smyslu). Těšíme se na další porci hejtu, a přejeme hezký víkend!

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.