08.12.2015, 09:40

Dotyk Zprávy v hodinkách Apple Watch, ty se v Česku ještě neprodávají

Redakce týdeníku Dotyk ve spolupráci s redakcí Deníku spouští zpravodajský servis pro chytré hodinky. Předběhli tak i výrobce Apple.

Dotyk Zprávy v hodinkách Apple Watch, ty se v Česku ještě neprodávají

První český zpravodajský servis pro chytré hodinky je ode dneška k dispozici zdarma pro všechny čtenáře, kteří vlastní hodinky Apple Watch a na svém iPhonu nebo iPadu mají nainstalovanou aktuální verzi čtečky týdeníku Dotyk. Zprávy z České republiky i ze světa připravují redakce Deníku a redakce Dotyku. 

 

 

“Náš servis je prvním konkrétním pozitivním výsledkem spojení Tablet Media a vydavatelství VLP”, řekl spoluzakladatel Tablet Media, generální ředitel a předseda představenstva VLP, Michal Klíma. "Jsem ráda, že neztrácíme tempo v rovině digitálních inovací," dodala ředitelka redakcí Tablet Media a šéfredaktorka Dotyku Eva Hanáková. "Paradoxem je, že jsme rychlejší než společnost Apple, která zatím oficiální prodej hodinek v ČR nezahájila. Věříme, že se tak brzy stane a že náš servis budou tak moci používat nejen ti, kteří si hodinky pořídili v zahraničí nebo je koupili v obchodech, které je dovážejí samostatně."

Zprávy budou svou délkou přizpůsobeny displeji hodinek a mohou obsahovat i fotografie a obrázky. Software pro Dotyk Zprávy je součástí čtečky Triobo, v níž vychází týdeník Dotyk.

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.