13.09.2016, 15:15

BILLA plyšáci se vrací v nové věrnostní kampani

BILLA plyšáci se vrací v nové věrnostní kampani

"Společnost BILLA po dvou letech opět přichází s plyšovou věrnostní kampaní pro své zákazníky. Parta osmi superhrdinů se do prodejen vrací již potřetí. Od středy 14. září mohou zákazníci BILLY začít sbírat body a těšit se na originální plyšové postavičky. Za každý nákup nad 200 Kč obdrží jeden věrnostní bod. Ty později vymění za člena z nové kolekce SuperOsmy. Akce poběží do 20. 12. 2016," uvedla v dnešní tiskové zprávě Dita Vašíčková z agentury Bison & Rose.

Nová věrnostní kampaň navazuje na úspěch předchozích akcí. Proměna nákupů v body je velmi jednoduchá. Zákazník obdrží za každý nákup nad 200 Kč jeden bod, který si nalepí na hrací kartu. Jakmile nasbírá 25 bodů, získá plyšáka za 29,90 Kč. Superhrdinu je možné získat také za 10 nasbíraných bodů – s doplatkem 149,90 Kč. Člena SuperOsmy 3 je zároveň možné zakoupit bez sbírání bodů, za cenu 399,90 Kč.

 

(Zdroj: Billa)

 

Ve třetí sérii plyšových superhrdinů se děti seznámí s Květou Ká, Ředkvídem B., Karlíkem Řapíkem, Donem Kitrónem, Milounem Valounem, Blumírem Švestku, Ferdýňandem a Annou S. Ti se vydávají na dobrodružnou cestu hledat svého ochránce, strašáka jménem Skočdopole, který přes noc nenadále zmizel. Na jejich zahradu si mezitím brousí zobáky mlsní špačci a oni musí urychleně jednat.

 

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.