09.02.2017, 09:25

Týdeník Euro pořádá mezinárodní fórum CEE Innovation & Startups Forum

Akce se koná ve středu 22. února 2017 od 9 do 18 hodin v Centru současného umění DOX, Poupětova 1, Praha 7. Fórum bude moderovat František Bostl, hlavní ekonom společnosti Chytrý Honza.

Týdeník Euro pořádá mezinárodní fórum CEE Innovation & Startups Forum

"Mezinárodní fórum s názvem CEE Innovation & Startups Forum, které pořádá vydavatelství Mladá fronta, její divize Euro a společnost Media Events Company, bude řešit klíčová témata, jako jsou vládní strategie pro podporu inovací, digitální a průmyslové revoluce, digitalizace finančních trhů, budoucnost platebních styků a práce s daty a cesty úspěšných startup projektů," uvedla v tiskové zprávě Pavlína Míčová z Mladé fronty. 

Aktuálně se jedná o největší akci v ČR, která je zaměřená speciálně na problematiku FinTech (digitalizaci finančních trhů). K danému tématu bude hovořit Hyder Jumabhoy, Senior Associate, White & Case, který působí ve Velké Británii.

Cílem fóra, které je rozděleno do šesti tematických bloků, je propojení světů startupů, korporací, investorů a státní správy nad stěžejními ekonomickými tématy a zároveň nad otázkou vhodné formy spolupráce. Vystoupí zde více než 30 mezinárodních expertů na inovace, FinTech a nové technologie z regionu visegrádské skupiny a CEE regionu. Fórum je určeno pro zástupce startupů, korporací, investorů a státní správy.

Stěžejním tématem fóra je oblast digitalizace finančních trhů aneb FinTech. 

Více informací najdete zde: ceestartup.cz

 

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.