09.02.2017, 14:40

Produkční jednotka Lagardere No Limits po Modern Talking organizuje koncert Leoše Mareše

Moderátor Evropy 2 Leoš Mareš bude mít po 15 letech od vydání desky svůj první koncert v životě. Ten se uskuteční v den jeho narozenin, 27. dubna v pražském Fóru Karlin.

Produkční jednotka Lagardere No Limits po Modern Talking organizuje koncert Leoše Mareše

Realizaci i mediální podporu zajistí Lagardere No Limits, produkční jednotka multimediálního domu Lagardere Active ČR.

„Koncert bude podpořen masivní kampaní, která využívá nejen média společnosti Lagardere Active ČR, ale samozřejmě i sociálních sítí samotného Mareše. Koncert se uskuteční v den Leošových narozenin, ve čtvrtek 27. dubna v prostorách pražského Fora Karlín. Již v tuto chvíli, necelý týden po spuštění prodeje lístků, jsou téměř všechny lístky na stání prodané,“ uvedla Zuzana Nevoralová z Lagardere Active ČR.

„Předpokládáme, že koncert bude velmi atraktivní pro reklamní zadavatele, protože jméno Leoše Mareše je spojené s úspěchem. V jeden okamžik a na jedno místo dostaneme až tři a půl tisíce fanoušků. Pokud kromě proma v místě konání akce připočítáme i éterový zásah a online dosah, tak se bavíme o milionech lidí,“ vysvětluje obchodní přínos Pavel Renčín, ředitel marketingové komunikace Lagardere Active ČR a dodává: „obecně budeme na trh dávat nabídku pro jednoho generálního a dva hlavní partnery.“

Produkční jednotka Lagardere No Limits chystá již na březen velký koncert Modern Talking a následně další osvědčené eventy jako koncertní a diskotékovou roadshow Evropa 2 live tour, druhý ročník hudebního festivalu Paráda fest, další koncerty či řadu výjezdních konceptů s Frekvencí 1.

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.