16.02.2017, 10:43

Miton investuje do brněnského startupu UlovDomov.cz

Společnost Miton dnes oznámila, že získá podíl 15% v brněnském startupu UlovDomov.cz.

Miton investuje do brněnského startupu UlovDomov.cz
Zdroj: Web UlovDomov.cz

UlovDomov.cz působí na trhu od roku 2015 Základem společnosti je inzertní portál UlovDomov.cz, který svým návštěvníkům poskytuje nabídku nemovitostí určených výhradně k pronájmu či ke spolubydlení. Vedle zájemců o bydlení slouží portál také pro pronajímatele. Měsíčně zprostředkuje několik desítek tisíc kontaktů od uživatelů směrem k realitním kancelářím či přímým majitelům nemovitostí.

Společnost provozuje také inovativní službu IdealniNajemce.cz, jenž pronajímatelům nabízí veškerý servis spojený s pronájmem jejich nemovitosti.

„Cílem akvizice není pouze posílení finančního zázemí, ale také sdílení know how s odborníky skupiny Miton. Za ni bude mít projekt na starosti Kamil Demuth, který ve skupině Miton zastává post investičního manažera. Kamil do Mitonu přišel z pozice marketingového ředitele internetového obchodu CZC.cz a v minulosti působil mimo jiné také v Heureka.cz nebo Ulozenka.cz. Kamil a jeho kolegové tak podpoří dosavadní tým společnosti UlovDomov.cz v čele se zakladateli Tomášem Brychtou, Martinem Březinou a Johnym Paterou a investory Jiřím Hlavenkou, Oliverem Dlouhým (Kiwi.com) či brněnským podnikatelem a investorem Ladislavem Chodákem,“ uvedl Mirek Čepický z Mitonu.

„Přestože byla naše situace na trhu velmi dobrá, o případném novém investorovi jsme neuvažovali, nabídka investiční skupiny Miton nás zaujala. Miton je za nás top investiční společnost s velkým know-how, která dokáže své projekty posunout o několik tříd výše. Miton nás také oslovil svým lidským přístupem, jasným tahem na branku a tím, že se aktivně podílí na rozvoji našich služeb i na strategickém plánování,“ uvádí Tomáš Brychta ze společnosti UlovDomov.cz.

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.