16.02.2017, 17:11

Koncert Leoše Mareše se vyprodal za 3 dny. Lagardere přidává další (video)

Produkční jednotce Lagardere No Limits se daří.

Koncert Leoše Mareše se vyprodal za 3 dny. Lagardere přidává další (video)

Koncert moderátorské hvězdy Evropy 2 se podařilo vyprodat během prvních tří dnů, a to téměř bez kampaně. Organizátoři tak přidávají druhý termín. Koncerty se uskuteční 27. a 28. dubna v pražském Fóru Karlín.

„Přestože jsme čekali, že bude Leošův koncert úspěšný, zájem posluchačů překonal naše očekávání. A protože Evropa 2 je rádio, kterému na posluchačích fakt záleží, nechtěli jsme je zklamat. Dohodli jsme se s Leošem, že jeden koncert přidá,“ říká Michel Fleischmann, prezident společnosti Lagardere Active ČR, která koncert pořádá.

Prodej lístků na druhý koncert byl spuštěn ve čtvrtek 16. února. Obchodní partnery ale Lagardere Active ČR stále hledá. „Koncert u nás vznikl velmi spontánně, a proto teprve nyní dochází k představování nabídky u zadavatelů. Věříme, že je to skvělá příležitost spojit se s akcemi, které rozproudí emoce, a stát se jejich součástí nejen na místě, ale i v digitálu a rádiu,“ říká Pavel Renčín, ředitel marketingové komunikace Lagardere Active ČR.

„Produkční jednotka Lagardere No Limits chystá ještě na březen koncert Modern Talking a následně další osvědčené eventy jako koncertní a diskotékovou roadshow Evropa 2 live tour, druhý ročník hudebního festivalu Paráda fest a řadu výjezdních konceptů s Frekvencí 1,“ připomněla mluvčí mediálního domu Lagardere Active ČR Zuzana Nevoralová.

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.