05.04.2017, 19:13

18. Jarmark OnaDnes.cz se uskuteční už tuto sobotu

V pořadí už osmnáctý Jarmark OnaDnes.cz se po dvou letech vrací do osvědčeného prostoru na Výstavišti v pražských Holešovicích.

18. Jarmark OnaDnes.cz se uskuteční už tuto sobotu

"Jarmark se uskuteční už tuto sobotu 8. dubna od 9 do 17 hodin ve střední hale a levém křídle Průmyslového paláce. Bude plný výhodných nákupů, zábavy i dobrého jídla. Partnerem Jarmarku OnaDnes.cz jsou Nadace Terezy Maxové dětem a Nadace Agrofert, výtěžek z akce půjde na pomoc rodině těžce postiženého Aleše, který se akce osobně zúčastní a dostane od každé nadace šek. Finální částka se doplní ještě o výtěžek z Jarmarku. Nejzajímavější okamžiky bude v živém přímém přenosu vysílat iDNES.tv," uvedla v dnešní tiskové zprávě Silvie Škábová z MAFRY. 

Pan Aleš z Čachotína u Chotěboře má tři malé děti a ve 30 letech po náhlé mozkové příhodě ochrnul. Stará se o něj manželka Kateřina, která ho odmítla umístit do léčebny dlouhodobě nemocných. Mají málo peněz a nevyhovující bydlení v podkroví. Výtěžek Jarmarku přispěje rodině na bezbariérové bydlení. Na pomoc rodině lze přispět i prostřednictvím veřejné sbírky. Číslo účtu je 2102710424/2700, variabilní symbol 08042017.

Jarní Jarmark osobně podpoří Olga Menzelová. Přinese do dražby oblečení ze svého šatníku, které se na místě vydraží ve prospěch Nadace Terezy Maxové dětem. Dražit se bude i kabelka Dany Morávkové a dres sparťanského fotbalisty Lukáše Váchy. Tradičně půjde do aukce i oblečení Terezy Maxové a Moniky Babišové. Obě dámy v rámci Jarmarku OnaDnes.cz svým oblečením do dražby pravidelně přispívají.

Vstupné je opět symbolických 20 korun. Hlavním partnerem je Aquapalace Praha. Pro návštěvníky akce je připravena i relax zóna s televizí, kde poběží pořady z internetového vysílání Playtvak.cz nebo fotostěna, kterou tu pro návštěvníky instaluje Rajče.net. Nebude chybět ani dětský koutek. Program pro děti připravil Aquapalace Praha a Slevomat.

Poprvé se Jarmarku zúčastní také módní blogerky a stylistky Hanka a Veronika z Czech Chicks, dále Nicole Jirmanová a odbornice na vintage styl Ivana Závozdová. Na místě budou prodávat jídlo a oblečení také autorky originálního food blogu Vývařovna.

Více informací a také ochutnávku toho, co se bude prodávat, najdete na facebooku Jarmarku.

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.