16.05.2017, 09:40

Cestujte a množte se! Vyzývá slovenská cestovní kancelář v nové kampani (video)

Když se klientce podaří na dovolené otěhotnět, cestovní kancelář jí zájezd proplatí.

Cestujte a množte se! Vyzývá slovenská cestovní kancelář v nové kampani (video)
Zdroj: Bubo

Když se zájemcům, kteří se během května přihlásí do akce Cestujte a množte sa! cestovní kanceláře BUBO, podaří na dovolené zplodit dítě, cestovní kancelář jim po narození dítěte vrátí plnou částku, kterou za zájezd zaplatila ženská polovička.

"Nápad vznikl spontánně v našem mladém marketingovém týmu. Navzdory pozici na trhu a pětadvacetileté historii je BUBO stále mladá cestovní kancelář. Management firmy tvoří lidé mezi 35 a 45 lety a chtěli jsme kampaní potvrdit naši pozici cool firmy mezi mladými (a nejen mezi nimi). Všichni už máme děti a zjišťujeme, že cestovat s nimi je ta nejkrásnější věc na světě. A když se to všechno spojilo, vznikla tato kampaň, "přibližuje Jozef Zelizňák z cestovní kanceláře BUBO.

Cílem kampaně je, podle jeho slov, podpořit demografický vývoj na Slovensku, ale nejen to. "Chceme překvapit, chceme mluvit o tom, že BUBO zájezdy jsou plné zážitků a věnovat se romantickým chvilkám není jednoduché. Mluví o tom i kreslený spot, který nám namluvila Táňa Pauhofová. " Jestli k otěhotnění došlo právě během zájezdu bude cestovní kanceláři potvrzovat gynekolog.

Kampaň začala 5. května na sociálních sítích a primárně cílí na lidi ve věku 25 - 45 let. Postupně se kampaň rozšíří i na klasické internetové portály, do novin i časopisů. "Virální kampaní jsme zasáhli téměř 400 000 lidí, kteří si v komentářích domlouvali svatební cestu, plánovali další děti a zaznamenali jsme i kuriozity typu: Chci jít do Patagonie. Hledám partnera, jenž se přidá. Zároveň se nám začali ohlašovat klienti, kterým se to podařilo na předchozích cestách a s humorem se ptali, zda se akce nedá uplatnit zpětně. Prodloužený víkend byl úžasný. Odezva byla neuvěřitelná. Zaznamenali jsme ji i z Čech," dodává Jozef Zelizňák.

Kampaň má vlastni microsite a její součástí jsou i speciální cestovatelské noviny, které budou ve čtvrtek přílohou Hospodárskych novín. Samotná akce potrvá do 8. června 2017.

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.