12.07.2017, 08:53

V tendru na komunikační služby pro společnost ANECT zvítězila agentura EPIC Public relations

PR agentura EPIC Public relations zajišťuje od června komunikační služby pro předního dodavatele profesionálních řešení z oblasti informačních a komunikačních technologií ANECT.

V tendru na komunikační služby pro společnost ANECT zvítězila agentura EPIC Public relations

Rozhodnutí o výběru vzešlo z tříkolového tendru, do něhož byly kromě agentury EPIC PR zapojeny další tři významné české agentury. Spolupráce se týká zajištění mediální profilace ANECT, správy sociálních sítí Facebook, Twitter a LinkedIn a podpory v oblasti interní komunikace společnosti.

„Rok 2017 je pro ANECT velmi významný. Technologický rozvoj, personální růst a spouštění několika nových produktů si žádají adekvátní podporu v oblasti komunikace,“ říká Pavel Zaal, obchodní ředitel společnosti ANECT. „Agenturu EPIC Public relations jsme vybrali na základě tříkolového tendru. Přesvědčila nás velmi detailní a propracovanou nabídkou včetně konkrétního a dlouhodobého plánu aktivit. Tým pochopil, co ANECT potřebuje,“ dodává Pavel Zaal.

„Přestože oblast IT pro nás doposud nebyla stěžejní, má obrovský potenciál růstu a spolupráce s tak prestižním klientem pro nás byla velmi důležitá. Do tendru na komunikaci pro ANECT jsme šli také kvůli zajímavým synergiím směrem k našim stávajícím klientům ze segmentu práva a HR. Bylo to hodně náročné, ale dali jsme do toho vše a vyplatilo se,“ komentuje výsledek tendru Ondřej Tesař, Managing Partner EPIC Public relations.

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.