07.08.2017, 18:12

Divácké zprávy TV Prima opouští Lucie Šilhánová

Lucie Šilhánová končí na postu moderátorky Diváckých zpráv. Naposledy ji diváci uvidí v neděli 13. srpna.

Divácké zprávy TV Prima opouští Lucie Šilhánová
Zdroj: TV Prima

"Divácké zprávy moderovala ve dvojici s Tomášem Krausem od dubna 2014. Ten bude společně s Michalem Kavalčíkem jednu z relací zpravodajské hodiny na Primě uvádět i nadále," uvedla v dnešní tiskové zprávě Jana Mrákotová z TV Prima. 

„Primě moc děkuji za příležitost i možnost naučit se nové věci, a že jich bylo! Nicméně divočit jako kluci ve vysílání už se v pátém měsíci snad ani nehodí, tak to nechám na nich. Končím na vlastní žádost a jsem velmi ráda, že mi Prima vyšla ve všem maximálně vstříc,“ řekla Lucie Šilhánová.
„Lucii děkujeme za spolupráci, gratulujeme a přejeme jí hodně štěstí,“ řekla Jitka Obzinová, šéfredaktorka zpravodajství a publicistiky televize Prima.

Se samostatnou diváckou zpravodajskou relací, jejíž obsah budou tvořit sami diváci, přišla v říjnu 2013 Prima jako první televizní stanice. Televize dala šanci divákům zapojit se do vysílání a stát se reportérem. Během let si Divácké zprávy patří k nejsledovanějším pořadům televize Prima, televize je vysílá v rámci zpravodajské hodiny už čtvrtým rokem v 19.40, první vydání bylo 28. října 2013.

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.