11.09.2017, 13:28

Prima od 14. září začne vysílat seznamovací show Take Me Out

Třicet českých a slovenských děvčat se sešlo na jednom místě se čtyřmi svobodnými muži. Ti jsou připraveni udělat cokoliv, aby si získali jejich přízeň.

Prima od 14. září začne vysílat seznamovací show Take Me Out

„Novou seznamovací show Take Me Out plnou nečekaných momentů, šokujících zvratů i šťastných milostných konců moderuje Jakub Prachař s Milanem Juniorem Zimnýkovalem,“ uvedla dnes Nikol Klevcovová z Primy.

Show stojí na tom, že muži, kteří se chtějí seznámit v zábavné show Take Me Out, musejí obstát v očích třiceti největších československých party šelem. Každý z nich má jenom jeden pokus ukázat se v tom nejlepším světle. Z těch, které mají zájem, si nakonec vybírá muž.

„První díl Take Me Out je plný nadějí, zklamání, šokujících momentů i šťastných konců. Dojde v něm na metrosexuály i značně nevybíravá slova. Jako první se o přízeň děvčat uchází přemýšlivý Mirek. Chtěl by se seznámit se slečnou, na kterou se bude vždycky těšit. Sportovně založený Rišo si hledá babu, která se ničeho nebojí. A nakonec přichází sebevědomý Vojta, aby zjistil, kterého muže by dámy rády. Chce se stát nejlepším moderátorem a překonat i Leoše Mareše. Ale jeho největší láskou zůstává rybaření. Jenomže jedna z finalistek má alergii na ryby. Ani jeden z těchto česko-slovenských single mužů to nebude mít jednoduché. Jak si poradí s třicítkou sexy dračic, které jsou hladové po panu Dokonalém?,“ přibližuje náplň prvního dílu show Nikol Klevcovová.

Seznamovací show Take Me Out společnost FremantleMedia odstartovala v roce 2010 ve Velké Británii, a díky stále větší popularitě a milionům diváků má za sebou už 8 sérií. Formát dosud lokalizovalo 34 zemí po celém světě, včetně USA, Německa, Maďarska nebo Číny. V Indonésii na úspěch show dokonce navázaly spin-off formáty jako Take Him Out či Celebrity Take Me Out. Slovenskou verzi show Take Me Out nabídne televize JOJ svým divákům také letos na podzim.

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.