12.09.2017, 09:38

TÉMA začne od října vycházet na Slovensku. Šéfovat ho bude Renáta Klačanská

Slovenská Mafra překlopí koncept nejúspěšnějšího českého časopisu.

TÉMA začne od října vycházet na Slovensku. Šéfovat ho bude Renáta Klačanská

Časopis Téma začne ve slovenské podobě vycházet na pravidelné bázi koncem října. Bude inspirován obsahem české verze, která je originálním produktem mediálního domu Mafra. Časopis se pod vedením šéfredaktora Zdeňka Šustra stal nejúspěšnějším společenským týdeníkem u nás, alespoň co se čtenářského zájmu týče. 

Šéfredaktorkou slovenské Témy bude šéfka obsahu slovenské Mafry Renáta Klačanská, která do mediálního domu nedávno přišla ze slovenského Ringieru. Z Ringieru přijde i velká část redakce časopisu. 

"Náš plán prodejů je zatím dvanáct tisíc kusů, není to nic zásadního, vzhledem k tomu, že české Téma se už dokázalo dostat na 83 tisíc prodaných výtisků," uvedl šéf slovenské Mafry Vladimír Mužík

Slovenská Mafra chystá i další tištěný titul a tím je měsíčník Čarovné Slovensko, který vychází z úspěchu podobných časopisů v Rakousku, Švýcarsku či Německu. "Věříme, že Slováci si boudu rádi číst o Slovensku hezké věci. Obsahem časopisu budou krásy krajiny, zvyky, místní chutě, gastronomie a podobně," uvedl Mužík. Ten kromě vedení Mafra Slovakia šéfuje i videoobsah české Mafry, tedy má na starosti hudební stanici Óčko, Playtvak.cz a iDNES TV. Slovenská Mafra v Česku navíc vydává mediální web Mediahub.cz, který je partnerským webem úspěšného slovenského mediálního projektu Strategie.sk. 

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.