18.09.2017, 09:33

Hlídací Pes vybral mezi čtenáři skoro milion a vydá další publikaci - tentokrát o Babišovi

V červnové crowdfundingové kampani získal HlídacíPes.org přesně 929 250 korun.

Hlídací Pes vybral mezi čtenáři skoro milion a vydá další publikaci - tentokrát o Babišovi

„Peníze již máme na účtu a použijeme je na další projekty. Jedním z nich je vydání v pořadí druhé tištěné exkluzivní publikace. Novinka nese název Babiš – Vůdce pro 21. století. Pokřtíme ji ve čtvrtek 21. září v Praze, následovat budou křty v Olomouci (pondělí 25. září) a Ústí nad Labem (úterý 26. září),“ uvedl dnes zakladatel projektu Ondřej Neumann.

Hlídací Pes vybíral peníze ve spolupráci s Nadačním fondem pomoci Karla Janečka, který vybrané peníze navyšoval zlatým řezem, tedy každou vybranou stokorunu navýšil o téměř téměř šedesát dvě koruny. Spolupráce s Karlem Janečkem probíhá ostatně už delší dobu. Přispěl třeba na úspěšný projekt Hlídacího Psa Pavučiny byznysu věnující se majetku a aktivitám významných českých byznysmenů

V publikaci „Babiš – Vůdce pro 21. století“ se redaktoři a spolupracovníci Hlídacího Psa věnují byznysovému a politickému vzestupu Andreje Babiše, jeho osobnosti, metodám a plánům, ale i širšímu kontextu nástupu politiků-vůdců, slibujících snadná řešení nesnadných úkolů: Trumpa, Erdoğana, Orbána či Putina.

„Na publikaci jsme spolupracovali mimo jiné s filosofem Danielem Kroupou, novináři Petrou Procházkovou, Martinem Řezníčkem, Marií Bastlovou, Pavlem Vondrou či Tomášem Lemešani, autorem knihy Z Bureše Babišem,“ dodal Ondřej Neumann.

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.