18.09.2017, 11:29

Aleš Cibulka opouští TV Barrandov: Vedení televize proti nám vedlo zákeřnou kampaň

Aleš Cibulka, jedna z nejvýraznějších tváří TV Barrandov, se rozhodl ukončit spolupráci s touto televizí. Vše oznámil v oficiálním prohlášení určeném médiím. V něm mimo jiné reaguje právě na prosáklé spekulace médií, která tuto zprávu měla už minulý týden.

Aleš Cibulka opouští TV Barrandov: Vedení televize proti nám vedlo zákeřnou kampaň
Zdroj: ČTK/Petrovič Milan - Aleš Cibulka a Michal Jagelka

„Musíme bohužel potvrdit, že nejpozději od začátku letošního léta začala ze strany stávajícího programového vedení TV Barrandov nejprve plíživá a nenápadná, o to však promyšlenější, zákeřnější a pro nás nepochopitelná kampaň proti nám oběma, která v těchto dnech vyústila v naši definitivní likvidaci. Nejsme první ani poslední, potkalo to už mnoho kolegů z barrandovské televize. Zažívali jsme nejrůznější menší či větší podrazy, ztěžování a komplikování naší práce, tatam byla přívětivá a rodinná televize, do které jsme kdysi nastupovali, a pro kterou jsme rádi pracovali,“ uvedl Aleš Cibulka ve společném prohlášení se svým přítelem Michalem Jagelkou.

Podle prohlášení je atmosféra v TV Barrandov v posledních několika měsících, od jmenování nového programového vedení, na bodu mrazu. „Nekompetentnost a neprofesionalita je doplněna žárlivostí, mindráky, závistí, arogancí, intrikami a čistkami. V takovém prostředí se opravdu nedá pracovat,“ uvádí oba muži v prohlášení.

„Některé naše pořady byly zrušeny, v dalších budeme nahrazeni jinými moderátory či moderátorkami. Byť jsme, jako v případě pořadu Můžu dál?, stáli u jejich zrodu. Mrzí nás, že se na obrazovku nedostanou již natočené díly tohoto týdeníku například s Marií Retkovou, Uršulou Klukovou či Vlastimilem Harapesem. Vedení televize přišlo s argumentem, že nejde o hvězdy dostačujícího jména, které by diváky zajímaly,“ píší dál oba v prohlášení s tím, že se už k tomuto tématu nebudou dále vyjadřovat. Celé prohlášení zveřejnil web MediaGuru.cz

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.