27.09.2017, 13:51

Nový detektivní seriál s Miroslavem Donutilem nasadí Nova 22. října

Nova na konci října nasadí dlouho avizovaný původní český detektivní seriál Dáma a Král s Matějem Hádkem v roli podivínského a nadprůměrně inteligentního soukromého vyšetřovatele a také premiérové díly pořadu Mise nový domov s Terezou Pergnerovou. Ty diváci uvidí od 18. října každou středu ve 20:20.

Nový detektivní seriál s Miroslavem Donutilem nasadí Nova 22. října
Zdroj: TV Nova

„Dáma a Král z produkce televize Nova a společnosti Bionaut je moderním detektivním seriálem s hvězdným hereckým obsazením. Na televizní obrazovky přináší netradiční pohled na oblíbený žánr detektivních seriálů. Humor, jiskření a rozdíly hlavní dvojice v podání Matěje Hádka a Terezy Hofové, uzavřené epizodní případy i příběhy hlavních hrdinů prostupující celým seriálem - to vše diváci uvidí v původním českém seriálu Dáma a Král,“ uvedl Martin Šnýdr z Novy.

Advokátní kancelář přibere do svého týmu soukromého vyšetřovatele, který má za úkol odhalovat skutečné viníky trestných činů, ze kterých jsou obviněni klienti kanceláře. Hlavními hrdiny jsou trochu podivínský vyšetřovatel Prokop Král (Matěj Hádek) a schopná a úspěšná advokátka Lenka Braunová (Tereza Hofová). Společně tvoří protikladnou a jiskřivou dvojici. Pod taktovkou šéfa kanceláře Rudolfa Černého (Miroslav Donutil) a s pomocí začínajícího právníka Jiřího Mladého (Jan Cina) vyšetřují různorodé případy a pomáhají lidem, kteří nemohou nebo nechtějí jít na policii.

„Jsem ráda, že můžeme divákům přinést nový český detektivní seriál a rozšířit tím rodinu kriminálních seriálů televize Nova, které mají diváci tak rádi. Dáma a Král má skvělé herecké obsazení a věřím, že stejně jako já si i diváci brzy zamilují Matěje Hádka coby osobitého vyšetřovatele Prokopa Krále,“ říká programová ředitelka skupiny Nova Alex Ruzek.

Dáma a Král se bude od 22. října objevovat každou neděli ve 20:15 na Nově.

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.