06.10.2017, 09:33

Simpsonovi startují ve své 29. řadě.  Objeví se Ed Sheeran i parodie na Hru o Trůny

 Svět je ještě v pořádku. Simpsonovi pokračují. 

Simpsonovi startují ve své 29. řadě.  Objeví se Ed Sheeran i parodie na Hru o Trůny
Zdroj: YouTube
Před několika dny měla ve Spojených státech premiéru 29. série kultovního animovaného seriálu Simpsonovi. K této příležitosti si tvůrci nesmrtelného seriálu připravili pro své diváky několik překvapení. Svého žlutého zvěčnění se dočká například Ed Sheeran a dojde také na parodii fantasy gy Hra o Trůny. Nebude chybět ani tradiční čarodějnický díl.  
 
Právě Hru o Trůny si slavná rodinka vzala na paškál hned v prvním díle s názvem The Serfsons, která se odehrává ve středověkém městě Springtieldia. V epizodě zazněl také hlas Nikolaje Coster-Waldau, který v originálním seriálu hraje postavu Jaimeho. V simpsonovské adaptaci pak nemohl ztvárnit nikoho jiného, než nadržené dvojče Marge 
 
Vedle parodií na známé pořady a osobnosti si ovšem obyvatelstvo Springfieldu vzpomnělo také na hurikánem zpustošené Portorico. Na konci první epizody vyznali tvůrci své diváky k zaslání finančních darů vybraným neziskovkám.  
 
Simpsonovi jsou jednoznačně nejdéle vysílaným komediálním seriálem na amerických televizních obrazovkách. Ve své nejnovější sérii pak překonají ještě jeden rekord. Stanou se pořadem s největším počtem epizod. Celkem jich bude už 640.  
 
A vzpomínáte, jak si Simpsonovi v roce 2000 dělali legraci z toho, že do Bílého domu vkročí Donald Trump jako prezident a zničí americkou ekonomiku?  
 

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.