12.10.2017, 14:19

Playtvák přinese více původních seriálů, chystá Single Lady 2 a Vesničana

Internetová televize Playtvák.cz přinese více vlastních seriálů.

Playtvák přinese více původních seriálů, chystá Single Lady 2 a Vesničana
Zdroj: Playtvak.cz

Playtvák.cz se rozhodl navázat na úspěch Single Lady a letos na podzim přinese dva již dříve avizované seriály Single Mana a Taxikáře, na jaře se pak chystají další seriály. 

Single Man je čtyřicetiletý Filip (Marek Taclík), který již jednou našel tu pravou lásku. Bohužel to ale nedopadlo dobře a on se nyní zoufale snaží najít jinou. Svou jedinou láskou je však stále ovlivněn a nemůže na ni zapomenout. Celá produkce bude probíhat stejně jako při natáčení Single Lady pod hlavičkou Lucky Man Films Davida Ondříčka.

Další nový seriál, Taxikář, je v produkci stejné skupiny. Hlavní hrdina se představil už v seriálu Single Lady jako otec hlavní hrdinky v podání Václava Kopty. Nyní se vracíme v dějové lince před tento seriál, do doby, kdy se seriálový otec Václav Kopta vrací do ČR po 36 letech z emigrace. .

Na jaře příštího roku přijde druhá řada Single Lady opět s Janou Plodkovou, která bude podle Vladimíra Mužíka, ředitele Mafra TV ještě krutější.  

Zdroj: Playtvak.cz

​Další chystaná seriálová novinka, která se rovněž představí na jaře 2018, nese název Vesničan, hlavní role se ujme Josef Polášek, po jeho boku se v seriálu objeví Alois Švehlík nebo Lada Jelínková. Seriál vypráví příběh vyhořelého padesátníka, který se rozhodne odjet na venkov - aneb co všechno se může stát, když utečete z korporátu na vesnici. Produkci má tentokrát na starosti Evolution Films. 

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.