04.01.2018, 23:45

Fleischmann opustil statutární orgány Evropy 2 a Frekvence 1

Prezident mediální skupiny Lagardere Active ČR Michel Fleischmann (65) opustil koncem loňského roku funkce jednatele provozních firem Evropa 2 a Infinitiv a předsedy představenstva Frekvence 1.

Fleischmann opustil statutární orgány Evropy 2 a Frekvence 1
Zdroj: ČTK

Napsaly to servery Mediaguru.cz a Borovan.cz a vyplývá to z obchodního rejstříku. Mluvčí společnosti Lagardere Active ČR Zuzana Nevoralová dnes ČTK sdělila, že Fleischmann se posouvá do poradenské pozice pro celosvětovou skupinu Lagardere.

Ve firmách Evropa 2 a Infinitiv vystřídal Fleischmanna v jednatelských funkcích Daniel Galinski, který je výkonným ředitelem skupiny Lagardere pro oblast Afriky, Asie a střední Evropy. Galinski je také nyní jediným členem představenstva Frekvence 1. "Celosvětově v rámci skupiny Lagardere dochází ke sjednocování právních a administrativních úkonů a Česká republika v tomto ohledu pouze kopíruje své sesterské společnosti," uvedla Nevoralová.

Připomněla, že výkonnou ředitelkou Lagardere Active ČR je od loňského listopadu Martina Říhová. Ve funkci podle dřívějšího sdělení firmy úzce spolupracuje s Fleischmannem.

Mediální skupina Lagardere Active ČR patřící do nadnárodní sítě Lagardere Group a je jedním z nejvýznamnějších hráčů na českém rozhlasovém trhu. Provozuje pět českých rozhlasových stanic, například Evropu 2 a Frekvenci 1, jednu slovenskou stanici a také mediální zastupitelství Regie Radio Music (RRM). RRM od roku 2014 spoluvlastní obchodní síť Radiohouse.

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.