18.04.2018, 10:36

Televize Seznam nabídne finálový galavečer České Miss 2018

Finále České Miss budou moct sledovat televizní diváci v přímém přenosu. Nabídne ji celoplošná Televize Seznam. Finálový galavečer se uskuteční 2. června od 20.00 v Multifunkční aule Gong v Ostravě.

Televize Seznam nabídne finálový galavečer České Miss 2018
Zdroj: Seznam.cz

„Přímý přenos finálového galavečera České Miss bude zajišťovat celoplošná Televize Seznam. Tu profilujeme jako informačně-zábavní stanici, kde mohou lidé sledovat původní český obsah, proto nám do konceptu zapadá i speciální projekt v podobě národní soutěže krásy,“ říká Jakub Unger, ředitel divize Zpravodajství a TV Seznam.cz.

Nový ročník České Miss byl zahájen v lednu, v průběhu února a března proběhly castingy v několika městech a 6. dubna se uskutečnilo semifinále v Hotelu Augustine v Praze, kdy z téměř padesáti semifinalistek postoupilo deset dívek do finále České Miss 2018. Ty čeká outdoor camp, soustředění u moře i práce a workshopy s odborníky. Vítězka se kromě korunky může těšit na ceny za více jak jeden milion korun, kontrakt s kosmetickou firmou Juliette Armand za 750 000 Kč a účast na Miss Universe.

Finálový galavečer se uskuteční 2. června od 20.00 v Multifunkční aule Gong v Ostravě. Ostrava nebyla zvolena náhodou. Loni se národní soutěž krásy vracela po deseti letech do Brna, letos se vrací po dvaceti letech do Ostravy. Naposled tam byla Miss České republiky vyhlášena v roce 1998 Kateřina Stočesová. Zároveň byla Ostrava místem zrodu myšlenky soutěže krásy Miloše Zapletala a v moravskoslezské metropoli byla zvolena historicky první Miss Československa Ivana Christová.

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.