25.10.2016, 16:32

Mladá fronta vydává nové klientské magazíny

Mladá fronta vydává nové klientské magazíny

"Divize Klientské tituly vydavatelství Mladá fronta od října 2016 přichází s novými zákaznickými magazíny. Tituly jsou určené pro návštěvníky a klienty obchodního centra Galerie Šantovka Olomouc a obchodního centra Šestka v Praze," vedla v dnešní tiskové zprávě Pavlína Míčová z Mladé fronty. 

Magazíny Šantovka a Moje Šestka pro obě obchodní centra kompletně připravila divize in-house. „S výrobou magazínů pro obchodní centra máme bohaté zkušenosti. Cílovou skupinou jsou muži a ženy všech věkových kategoriích sledující novinky v nabídce jednotlivých obchodů a služeb a zajímající se o výhodné nákupy pod jednou střechou.,“ řekla Božena Hlaváčová, ředitelka divize Klientské tituly. 

Zákaznický magazín Šantovka a Moje Šestka vychází dvakrát ročně v tištěné i elektronické podobě, mají 54, resp. 58 stran a tiskne se jich 160 000, resp. 15 000 kusů. Distribuovat se budou zákazníkům prostřednictvím distribučních stojanů v obchodních centrech. Distribuce magazínu Šantovka probíhá také do všech schránek v Olomouci a okolí, dále na vybraných linkách vlakových spojů LEO Express. Magazín Šestka se distribuuje také všem zájemcům o zasílání poštou, což je nyní již 4 500 adres. Magazíny jsou dostupné rovněž na vlastních webových stránkách, Šestka je také k dispozici ke stáhnutí i na AppStore a Google Play.

Obsah zákaznických magazínů vytváří redakční tým ve spolupráci s předními fotografy. Pro první číslo magazínu Šantovka fotila fotografka Lucie Robinson, která zde zároveň poskytla rozhovor na téma, jak vidí svět prostřednictvím svého foto-objektivu. Pro Šestku se stal tváří fashion story Petr Čadek, profesionální tanečník a lektor známý z televizního pořadu StarDance. Návštěvník centra se zde může také dozvědět, jak se při nakupování lze seznámit s potenciálním životním partnerem. Důraz u obou magazínů je však kladen na prezentaci akcí a možnosti získání slev prostřednictvím slevových kuponů. Každé vydání je mimo jiné zaměřeno na aktuální sezonní informace.

 

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.