15.12.2016, 12:19

Novou sezónu TOP STARu bude moderovat Perkausová, Vágner a Šimůnek

 Novou sezónu TOP STARu bude moderovat Perkausová, Vágner a Šimůnek

Novou sezónu budou TOP STARU bude moderovat Eva Perkausová, Petr Vágner a Miroslav Šimůnek.

"Tým moderátorů relace TOP STAR, která je součástí zpravodajské hodiny televize Prima, posílila Eva Perkausová, která si svým působením na Primě získala velké sympatie televizních diváků, a nebojí se tak díky získaným zkušenostem živého vysílání. Proto bude od Nového roku diváky provádět TOP STARem společně s Petrem Vágnerem a Miroslavem Šimůnkem," uvedla v dnešní tiskové zprávě Jana Mrákotová z TV Prima. 

Televize Prima děkuje za dosavadní spolupráci Daniele Šinkorové, Andree Košťálové a Lucii Špakové. Andrea s Lucií budou pokračovat v TOP STARu jako reportérky. Danielina spolupráce s Primou ale rozhodně nekončí a diváci ji budou dál vídat na svých obrazovkách v jiných projektech – konkrétně například v úspěšném seriálu Ohnivý kuře, ale i v některých projektech zcela nových. „Neříkám, že mi to není ani trochu líto, ale změna je život. Televize je dynamické médium, které neustálé změny přímo vyžaduje. Nic víc ani míň v tom nevidím. Moderace je mojí oblíbenou disciplínou a já v ní samozřejmě pokračuji dál i mimo obrazovku. Děkuji všem kolegům z redakce TOP STARu a FTV Prima za nádhernou, téměř tříletou Prima jízdu,“ říká ke svému odchodu z redakce Top Staru Daniela Šinkorová.

V blízké budoucnosti se tým moderátorů těší na  návrat Laďky Něrgešové, která je ale zatím stále na mateřské dovolené a počítá se svým návratem na obrazovku. O změnách byli všichni moderátoři a také reportérský tým informováni.

 

Eva Perkausová (Foto: TV Prima)

 

„Všem, kteří se dosud na TOP STARu v pozici moderátorů podíleli, velmi děkuji za jejich profesionální práci. Věřím, že změny diváky zaujmou, a těším se, že oblíbené reportérky TOP STARu budou nadále přinášet divákům žhavé zprávy, ve kterých odhalí nečekaná překvapení ze soukromí celebrit a zvraty ve světě showbyznysu,“ řekla Jitka Obzinová, šéfredaktorka zpravodajství a publicistiky televize Prima.

TOP STAR vysílá televize Prima denně v 19.55 v rámci zpravodajské hodiny.

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.