01.09.2016, 18:01

Z VLM odchází výkonný ředitel Mokráň - míří na Slovensko

Z VLM odchází výkonný ředitel Mokráň - míří na Slovensko

"Z vydavatelství VLTAVA LABE MEDIA odchází k 1. září výkonný ředitel Milan Mokráň, který se vrací na Slovensko, kde bude v představenstvu sesterského vydavatelství Petit Press a.s. (skupina Penta vlastní 45 %) odpovídat za rozvojové projekty a regionální aktivity," uvedla v dnešní tiskové zprávě Lenka Brandtová z VLM. 

„Milan Mokráň nastoupil do vydavatelské skupiny VLTAVA LABE MEDIA po změně vlastnické struktury vydavatelství. Jeho úkolem bylo připravit transformaci obchodního oddělení, marketingu a regionů. Jsem velmi rád, že jsem se při startu nového fungování společnosti mohl opřít profesionála, jakým Milan Mokráň je“, komentoval Mokráňův odchod Michal Klíma, generální ředitel VLTAVA LABE MEDIA, a.s. a dodal „Přeji Milanovi hodně úspěchů na „domácím poli“ a děkuji mu za práci, kterou pro mediální dům VLTAVA LABE MEDIA vykonal.“

Mokráňovy kompetence v oblasti marketingu přebírá obchodní ředitel Petr Marek.

VLTAVA LABE MEDIA spouští od září transformaci řízení regionálních divizí a restrukturalizaci Deníků. Vydavatelství se bude koncentrovat na dění v okresech a změny v řízení povedou k uvolnění redakčních kapacit pro sběr a zpracování lokálních dat a to jak v digitální, tak v tištěné verzi.

 

 

 

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.