16.01.2017, 11:19

Web Cnews.cz vydavatelství Mladá fronta prošel redesignem

Web Cnews.cz vydavatelství Mladá fronta prošel redesignem

"Vydavatelství Mladá fronta, divize Online spustily novou podobu webu Cnews.cz. Plánovaný relaunch a facelift proběhl na základě současných požadavků uživatelů, kteří preferují moderní a responzivní design, velmi podrobné recenze a testy hardwaru a aktivní diskusní fórum s odborníky. Nový web Cnews.cz má i vlastní  podcast Cnews FM," uvedla v dnešní tiskové zprávě Pavlína Míčová z Mladé fronty. 

Čtenáři na Cnews.cz najdou obecné zpravodajství, detailní srovnávací testy, obsáhlé recenze produktů, nákupní rady, tipy a návody nebo kritické komentáře k článkům o počítačích, mobilech, internetu a jiných moderních technologiích. Nové je velmi aktivní diskusní fórum, kde každý nalezne odpověď na problém s počítačem a chytrou elektronikou. Z uživatelského hlediska je změnou také přechod na responzivní layout, takže se stránky dobře čtou na počítači, tabletu i mobilu. Nový web Cnews.cz je rychlejší, stabilnější i přehlednější.

„Cnews.cz a jeho předchůdce ExtraHardware.cz tento rok oslaví deset let existence. Do druhé dekády vstupujeme jako třetí nejnavštěvovanější IT web, jenž není rubrikou velkých novin a ani neslouží ke stahování souborů. Podařilo se nám, doufám, zachovat ducha původních stránek a zároveň navrhnout design tak, aby ladil se sesterskými weby Euro.cz a Autobible.cz. Sestavili jsme redakci, která teď má čtyři členy, každý působí s vlastním zaměřením. Změna redakčního systému autorům zjednoduší práci a dovolí tvořit nové typy článků. Připravujeme i další novinky,“ řekl Lukáš Václavík, šéfredaktor Cnews.cz, vydavatelství Mladá fronta.

 

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.