16.01.2017, 09:39

Na Primu se vrací Česko Slovensko má talent

Na Primu se vrací Česko Slovensko má talent

"Šestá řada talentové show se začíná vysílat 19. ledna. Do poroty zasedne tradiční kat Jaro Slávik, zpěvačka Lucie Bílá, herec Jakub Prachař a slovenská herečka Diana Mórová. Diváci se mohou rovněž těšit na osvědčenou moderátorskou dvojici Junior a Marcel – Milana Juniora Zimnýkovala a Marcela Forgáča. ČSMT se natáčí pod režijní taktovkou Jeffo Minaříka," uvedl v dnešní tiskové zprávě Filip Budák z TV Prima. 

 

(Foto. TV Prima)

 

Premiérové díly poběží každý čtvrtek ve 20.15 na Primě

Castingy šestého ročníku ČSMT probíhaly v roce 2016 ve slovenských i českých městech. Do divadla postoupilo okolo 200 soutěžících. Natáčení trvalo 7 dní 12 hodin denně a každý den se vystřídalo okolo 30 účinkujících. Na průběhu natáčení se podílelo více než 200 členů štábu. Studio se stavělo 6 dní a jeho realizace se účastnilo na 53 lidí. Poprvé byla postavena scéna v největším slovenském filmovém ateliéru na Kolibě. Celá scéna je zabalená do černých videoled animovaných opon s rozlohou 824 m². Použito bylo 475 m traverzových konstrukcí, 95 závěsných bodů, 219 kusů světel a 220 modrých neónových trubic. Pódium má rozlohu 210 m² a tribuna je s kapacitou 350 míst.

Kromě zpěváků a tanečníků představí show i netradiční talenty – adrenalinovou jízdu na trojkole, skákání přes švihadlo, basketbalové kreace, vrhání nožů, mentalistu, tanec na vozíčkách, malování světlem, loutkové divadlo nohama, skvělý stand-up a další. Nejvíce přišlo tradičně zpěváků a nejčastěji zpívanou písní se stalo Hello od Adele. Přihlásili se opět také soutěžící ze zahraničí – kromě Čechů a Slováků, se mohou diváci těšit i na Maďary, Poláky, Ukrajince, Němce, Američany, Francouze, ale i účastníky z Asie. 

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.