30.09.2016, 11:29

Dance rádio rozšiřuje zásah. V Brně ho posluchači naladí na 102,4 MHz

Dance rádio rozšiřuje zásah. V Brně ho posluchači naladí na 102,4 MHz

 

"V sobotu 1. října bude spuštěno nyní již ostré vysílání Dance rádia, které spadá do sítě multimediálního domu Lagardere Active ČR. Zejména obyvatele středu Brna si tak budou moci naladit jediné české hudebně - taneční rádio na frekvenci 102,4 MHz (vyzářený výkon 100W). Nový vysílač přináší Dance rádiu pokrytí přibližně 3,4 % české populace, což představuje více než 350 tisíc obyvatel z oblasti Brno – střed. Prodej komerčních produktů na Dance rádiu zajišťuje v této oblasti regionální zastoupení společnosti RADIOHOUSE," uvedla v dnešní tiskové zprávě Zuzana Nevoralová z Lagardere Active ČR.

„Dance rádio jsme v Brně odstartovali v testovacím módu již v loňském roce a jsem velmi rád, že po řadě komplikací nyní můžeme spustit ostrou verzi vysílání. Dance rádio pro mě představuje mladou dynamickou a progresivní značku, která má v sobě obrovský potenciál s ohledem na své programové zaměření. Věřím, že pro posluchače v Brně bude velkým zpestřením místního rádiového trhu,“  říká Michel Fleischmann, prezident společnosti Lagardere Active ČR.

 

 

Od 1. října posluchači naladí Dance rádio nejen v Praze, ale nově i v Brně. V Praze ho lze naladit na frekvencích 89,0 a 102,9 FM v Brně nyní nově na 102,4 FM. Denní poslechovost Dance rádia je podle posledních výsledků měření RADIOPROJEKTU 8 tisíc, týdenní poslechovost pak dosahuje 15 tisíc. Dance rádio je také možné poslouchat na webu Danceradio.cz nebo prostřednictvím mobilních aplikací.

 

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.