22.02.2016, 14:01

Deník Sport propojuje noviny a internet

Pokud na vybrané fotografie v deníku Sport zamířite kamerou smartphonu (přes speciální aplikaci), dostanete přímo na multimediální obsah online.

Deník Sport propojuje noviny a internet

Novinka se bude jmenovat Rozhýbané noviny, poprvé tuto (v České Republice unikátní) technologii využil Sport v pondělí 22. února. Uvedlo to vydavatelství Czech News Center v tiskové zprávě.

K tomu, abyste mohli toto propojení využívat, slouží aplikace iSport.cz. Po spuštění namíříte kameru smartphonu na označené fotografie v novinách a uživatelům se automaticky spustí audiovizuální obsah, který doplní konkrétní článek o řadu dalších zajímavých informací. Především pak o videa z fotbalové Synot ligy, na která má iSport.cz exkluzivní webová práva.

 

 

„Je to jedinečná šance, jak z našich čtenářů udělat rovnou i diváky. Díky této skvělé novince budeme moci například úchvatný gól nejen nechat popsat jeho střelcem v klasickém novinovém rozhovoru, ale rovnou ho fanouškům na videu i ukázat a upozornit je na zajímavé detaily. Navíc věříme, že tento projekt osloví i inzerenty. Také pro ně je to možnost jak daleko kreativněji propagovat na stránkách novin své produkty,“ říká Lukáš Tomek, šéfredaktor integrovaného newsroomu Sportu.

Sport je jediným sportovním denním periodikem v zemi. Projekt Rozhýbané noviny se bude týkat i jeho nedělního vydání a pátečního doplňku Sport Magazín, který pravidelně čte 370.000 čtenářů. Czech News Center je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu. Prostřednictvím svých produktů oslovuje téměř 3,5 milionu čtenářů tisku a téměř 3,5 milionu návštěvníků internetu. Vedle deníku Sport vydává například nejčtenější tuzemský deník Blesk či týdeník Reflex.

Cookies

Na našich stránkách využíváme cookies. Slouží ke zlepšení naší práce.